Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Työpaikka ilmoitukset
03.04.2025 |
Hemmetti! Yhdessäkään ei lue mitä se työ pitää sisällään ainoastaan lukee , vaan että haetaan reipasta , iloista, joustavaa, rehellistä, yhteistyö taitoista ja bla bla.
Pitää olla sitä ja tätä, mutta palkkaa ei kerrota ja työtehtäviä ei mainita edes vihajata. Paitsi jos kyseessä on joku laitoishuoltaja niin voi päätellä, että siivoamaan joutuu.
Ärsyttävää ku en muutenkaan ymmärrä puoliakaan siitä kuvauksesta millainen MINUN pitäisi olla ja mitä pitäisi osata.
Kertokaa se työn kuvaus selkeästi .. mutta ei ku tarttee sivistyssanakirjaa joka lauseeseen.
Kommentit (2)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Ja jos en ole luontaisesti iloinen ja pirteä ja sosiaalinen enkä varsinkaan hyvä ryhmätyötekijä. No aina sitä tietty voi valehdella. Mutta Suomessa kukaan ei ole oikeasti pirteä , rempseä asiakas palvelija.
En ole sellaista koskaan missään tavannut.
No ne on varmaan sitten kaikki jotain ICT alan asiantuntija insinööri myyntipäällikkitä jotka myy A lehtiä puhelimessa ..joo niin sen täytyy olla