Miksi julkisuudessa ei ole mitään nk kauniita pariskuntia, sympaattisia ja seksuaalisesti oikeasti viehättäviä ihmisiä? Kaikki vaan epätasap
Miksi julkisuudessa ei ole mitään nk kauniita pariskuntia, sympaattisia ja seksuaalisesti oikeasti viehättäviä ihmisiä? Kaikki vaan epätasapainoista tavalla tai toisella!
Tuleeko mieleesi joku nk kaunis pari tässä maassa - ei tartte olla ollenkaan julkkiksia. Kerro edes nimikirjaimet tai etunimet ja joku paikkakunta!
Kommentit (11)
Niin joo pariskunta.. Koska parisuhde on nykyään "ruma", kun ei tehdä lapsia vaan pannaan pannaan pannaan ja sekoillaan kaikin mahdollisin tavoin, pariutuminen rumentaa ihmistä. Iso osa priskunnista ei ole lojaaleja toisilleen vaan vanhoille käppänöille työnantajilleen, jne. Kauneus on muutakin kuin ulkonäkö, se on myös sielun puhtautta ja kauneutta. Tämän vuoksi moni julkisuuteenkin tuleva menettää kauneutensa
Onko maan presidenttipari mielestäsi viehättävä? Kelpaisivatko parisuhteeseen tai edes johonkin seksikertaan (ilman raskautumisriskiä)?
Vierailija kirjoitti:
Tiedän pari hyvännäköistä julkkista
- sointu borg
- jokunen nuori naissomettaja
- martina aitolehti
Tunnen kolme
- yksi nainen, n. 35v vanhapiika, välttelee kaikkea ihmiskontaktia ainaisen ahdistelun takia
- yksi mies, suunnilleen saman ikäinen, suunnilleen sama kohtalo
- toinen mies, on avioliitossa ja lapsia
Eivätkö Pekka, Antonio ja tiernapoika ole tasapainoinen trio?
Ne sympaattiset ja tasapainoiset pariskunnat eivät halua tuoda parisuhdettaan julkisuuteen. Mikä on varmasti heiltä ihan fiksu ja pitkälle mietitty ratkaisu. Media ja ihmiset muutenkin voivat olla tosi rajattomia ns. julkkisten suhteen. Ei-toivottu huomio ja sen mukanaan tuomat paineet rasittaisivat myös parisuhdetta.
Oma rodunjalostusohjelma? Mutta kannattaa kahteenkin kertaan tarkistaa ne arvot, joiden mukaan rupeat jalostamaan!
Sen takia, että kaunis, viehättävä, fiksu, älykäs, sympaattinen pariskunta... joka haluaisi paistatella julkisuudessa julkisuuden itsensä takia... on oksymoron.
Nämä silikoniyrittäjät yleensä kai tavoittelevat rikasta elättäjää ja hapuilu on joskus vähän tragikoomista. Toisaalta heihin lankeavat miehet ovat samoin vähän milloin mitäkin...
Aika kovat kriteerit sinulla on, jos kukaan julkkispariskunta ei mielestäsi ole viehättävä.
En mainitse esimerkkejä, koska kiirehtisit tuomitsemaan heidät.
Varmistan uteliaana, mitä sinä näet peilistäsi?
Sivusta tämä -> 9
Kyllähän julkisuudessa on paljonkin ihmisiä, joissa on paljon mainittua hyvää. Ja se olkoon makuasia, keissä on ja keissä ei.
Monet, joita itse arvostan, ovat julkisuudessa osaamisensa ja tekemistensä vuoksi, jolloin julkisuus tulee välttämättömänä sivutuotteena.
Vaikeampi on arvostaa Ö-luokan julkkiksia, joiden osaaminen on ollut luokkaa salarakas tai silikonioperaatio. He ovat toki hassuja.
8
Anna mä arvaan= kaikki naiset taviksia, vaikka mies on komea? Naine= missi tms
Tiedän pari hyvännäköistä julkkista
- sointu borg
- jokunen nuori naissomettaja
- martina aitolehti
Tunnen kolme
- yksi nainen, n. 35v vanhapiika, välttelee kaikkea ihmiskontaktia ainaisen ahdistelun takia
- yksi mies, suunnilleen saman ikäinen, suunnilleen sama kohtalo
- toinen mies, on avioliitossa ja lapsia