Kokemuksia pienistä peniksistä
Itsellä on 11cm. Tuntuu että.se on yhdyntään liian pieni.kertokaa naiset omat mielipiteenne
Kommentit (17)
Kyllä sillä pystyy tyydyttämään jos on vaan kivi kova ja kestävyyttä löytyy, oma kokemus on että vähän pienempi kokoiset ja kovana seisovat laukeavat nopeasti ja isot kestävät pitempään. Mutta älä turhaan mieti, saan orgasmin kun mies sormeilee minua yhdellä sormella.
N.28v
En tiedä mitoista, mutta itselleni ei pieni penis ole ongelma. Ei se yhdynnässä juuri miltään tunnu, mutta itselleni ei yhdyntä mikään tärkein juttu seksissä olekaan. Haluan joka tapauksessa suuseksiä, oli miehellä minkä kokoinen tahansa, ja haluan orgasmin nimenomaan nuolemalla. Yhdellä eksällä oli aika pieni, mutta ei haitannut yhtään. Seksi oli kuitenkin kivaa, nautinnolista, mielikuvituksekasta ja sopivan rietasta.
Kysymys tosin oli naisille, mutta jos miehen näkökulma asiaan kelpaa, niin pikkukikkelit näyttää omaan silmään kiihottavammilta ja usein myös seisovat kovempina kuin isot lerssit. Pientä on helpompi imeä ja pepussakin pieni tuntuu kivemmalta kuin iso. Vastasin siis, että pieni on hyvä.
Mulla on kyllä myös sellainen kokemus, en tiedä mitoista, että exällä oli valtava ja nykyisellä aika pieni. Exä pani ties kuinka kauan ja raivolla. Seksi oli välillä ok ja hyvääkin, mutta nykyisen kanssa se on jotenkin tajunnanräjäyttävää. Mies on niin eri tavalla läsnä, niin paljon oikeasti kiihkeämpi, niin kokonaisvaltainen kokemus. Ei voi edes vertailla. Joten tässä kohtaa koolla ei ollutkaan merkitystä sitten.
Ei ole mustakaan koko se määräävä tekijä, exä sormetti ja nuoli tosi ihanasti ja innolla. Hänellä seisoi aina kivikovana. Nykyisen penis huomattavasti isompi mutta nuo em. taidot paljon huonommat ja luontaisesti vähemmän innokas. Joskus myös pieniä haasteita seisokin kanssa, ehkä väsymys ja joku yleisvire vaikuttaa.
Nykyistä rakastan syvästi niin kokonaisuus parempi silti, peniksen koko ei tässä kuviossa kuitenkaan näyttele mitään roolia. N46
Ei se koko, vaan miten sitä osaa mies käyttää. Millaiset liikkeet ja työnnöt ovat naisten mieleen?
Entäs 8cm erektiossa mutta erektio ei toimi ollenkaan . Onko sekin ihan hyvä ?
Oli yhdellä niin pieni, etten tiennyt seisooko se. Nöpötti kivespussin päällä ja näytti samalta seisokissa ja löysänä. Itse penetraatio ei tuntunut paljoa, mutta muuten oli mahtava mies käsittelemään ja kielimiehiä ehdottomasti.
Viisitoista vuotta on kokemusta pikkupilistä. Murrosiässä tilanne muuttui. Ensin sai hävetä, kun oli niin iso kavereihin verrattuna, mutta sitten kun kaveriksi tuli myös tyttöjä, niin homma olikin mukavaa.
Parhaalta tuntuu, kun mies panee emättimen yläosaan parin sentin syvyyteen. Kerran mies teki näin ja tuntui todella hyvältä. Mutta ei tietenkään pölönä jatkanut samaan tyyliin jatkossa, vaikka huomasi minun tykkäävän siitä.
Itse tykkään siitä kun seksin jälkeen on sellainen raukea ja puhkin*ssittu olo. Valitettavasti pienemmällä sellaista oloa ei oikein saa aikaan. Toki riippuu paljon myös paksuudesta, kovuudesta ja muodosta, mutta sanoisin että ei ole mua varten.
Minulla myös kokemus kundista, jolla oli oman mittapuun mukaan pienipenis. Ja ei se yhdyntä tuntunut juuri miltään, läheisyys oli minulle se sana joka siitä tuli mieleen, mutta kundi kyllä osasi sormi ja kielihoitamiset ihan viimeisen päälle.
kokonaisuus isosti positiivinen.
Nykyinen mies 4v oltu yhdessä. Penis on ehkä 12-13cm mut herra on jumala sängyssä. En tiedä ketään muuta miestä joka osaa niin hyvin lukea minua ja tehdä juuri oikeat asiat.
Vierailija kirjoitti:
Itse tykkään siitä kun seksin jälkeen on sellainen raukea ja puhkin*ssittu olo. Valitettavasti pienemmällä sellaista oloa ei oikein saa aikaan. Toki riippuu paljon myös paksuudesta, kovuudesta ja muodosta, mutta sanoisin että ei ole mua varten.
Miehenä mulla ihan sama juttu. Löysästä pillusta ei saa mitään irti. Ei edes mällejä.
Vierailija kirjoitti:
En tiedä mitoista, mutta itselleni ei pieni penis ole ongelma. Ei se yhdynnässä juuri miltään tunnu, mutta itselleni ei yhdyntä mikään tärkein juttu seksissä olekaan. Haluan joka tapauksessa suuseksiä, oli miehellä minkä kokoinen tahansa, ja haluan orgasmin nimenomaan nuolemalla. Yhdellä eksällä oli aika pieni, mutta ei haitannut yhtään. Seksi oli kuitenkin kivaa, nautinnolista, mielikuvituksekasta ja sopivan rietasta.
Aivan. Hyvä vinkki pienimunaisille on siis, että leikatkaa peniksenne pois ja keskittykää muihin tyydytyksen muotoihin. Peniskeskeisen yhdynnän voitte unohtaa.
Kovimmat orkut olen saanut npikkurillin pituisen peniksen kanssa. Jokaikinen työntö osui g pisteeseen. Isommat menee ohi ja hankaa tunnotonta aluetta suurimman osan ajasta. Tää pysyi g pisteessä kokoajan