Oletko päässyt kertaakaan vkon sisällä Nordean verkkopankkiin?
Itse yrittänyt kaksi kertaa. Viime ma ei onnistunut. Sitten viime keskiviikkona ensin pääsin kirjautumaan sisään mutta heitti kesken kaiken ulos. Yritin tuloksetta ensin monta kertaa uudestaan. Lopulta pääsin ja sain yhden maksun vahvistettua ja äkkiä kirjauduin ulos.
Sen jälkeen en ole vielä yrittänyt.
Mites muut?
Kommentit (26)
En. Enkä ihmettele,koska en ole asiakas. Eh he he.
Monta kertaa, varmaan joka päivä olisin päässyt jos olisin sinnikkäästi yrittänyt.
Viikonloppuna leffan vuokraus meni vasta neljännellä yrityksellä luottokortilta läpi, muuten on toiminut.
Olen useita kertoja. Tosin suurimman osan kerroista olen kirjautunut ja päässyt mobiilipankkiin, mutta ainakin kerran kävin viime viikolla tietokoneella verkkopankissa.
Juu olen. Mun kohdalla ei ole ollut ongelmia ainakaan toistaiseksi.
Tänään ainakin pääsin. Viime viikolla ei ollut tarvetta yrittää.
Olen, useita kertoja. Tunnistautumisessa lääkäriasemalle käytin toisen pankin tietoja.
Nordeassa on ollut jo useamman vuoden ongelmia. Onneks vaihdoin
Olen päässyt mutta arvo-osuustilille en päässyt eikä tietenkään kauppaa olisi voinut käydä.
Ihan joka päivä. Olen siirtänyt rahaa tililtä toiselle ja sijoitusten korkoja tilille. Ostin myös osakkeita.
Viime viikolla oli joku päivä kun en ollenkaan päässyt. Sen jälkeen on ollut niin että päivittäin on ollut hetkiä päivästä kun ei ole onnistunut mutta kuitenkin jossain vaiheessa on päässyt sisään. Mutta hitaalla tuo mobiilipankki ainakin käy ja saattaa kesken kaiken heittää ulos. Näin kävi kerran tänäänkin.
Ok eli kellään vastaajista ei ole ollut ongelmia? Miten se on sitten mahdollista kun niin monella on. Itselläni oli tosiaan tuo että pääsin kirjautumaan sisään mutta kun yritin tutkia jotain e-laskuja yms. Nordea Id ilmoitti että pankissa ongelmia ja heitti ulos.
Uudelleen yrittämällä pääsi mutta se kesti ja kesti. Tämä oli viime ke.
Eli ongelmat eivät koske kaikkia. ap
Vierailija kirjoitti:
Joka päivä ilman ongelmia.
Samoin, olen kokeillut joka päivä.
Vierailija kirjoitti:
Nordeassa on ollut jo useamman vuoden ongelmia. Onneks vaihdoin
Niin on ollut muissakin pankeissa.
Olen 6 kertaa ollut nordean verkkopankissa 5 päivän sisällä. Ei mitään ongelmia ole ollut.
Toimiiko Nordea ID ok? Pitäisii kohta uusia lääkkeitä Omakannan kautta.
Minulla ei ole ollut mitään ongelmia.
Joka päivä ilman ongelmia.