Lue keskustelun säännöt.
Nettikirppari "ostajat", jotka eivät vastaa viesteihin!?
19.09.2024 |
Oikeasti! Tullaan jonottamaan/ostamaan, mutta sitten, kun pitäisi sopia kaupoista ei vastata edes sitä "kiitos, mutta ei sittenkää". Luetaan viesti ja siinä se. Haistakaa oikeasti p aska urpot!
Kommentit (2)
Entäs verkostoituvat myyjät? Tulee puskista aikojen päästä viestiä oletko kiinnostunut. Kuukausia sitten kysytty tuote on joko jo hankittu tai sitten asiaan ei voi palata juuri sillä hetkellä. Ilmeisesti kirpparin pitäisi olla elämäntapa, jos jotain haluaa hankkia. Voin olla paikalla sillä hetkellä, mutta en välttämättä enää eri elämäntilanteessa.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Oman kaupunkini kirppariryhmässä on ainakin tällainen yksi hupivarailija... Hänellä myös on usein myytävää, mutta ei koskaan vastaa viesteihin mitään. Ilmeisesti joku mt-ongelmainen. Näitä on varmasti paljon. Turhauttavaa.