Tiedättekö sen mukavan fiiliksen kun juttu vaan luistaa jonkun tuntemattoman ihmisen kanssa
Itselle käynyt tämä nyt kaksi kertaa (miespuoleisilla) hierojilla ja kerran asuntonäytössä, jossa ikäiseni nainen esitteli sitä. Olen normaalisti melko pidättäytyväinen enkä osaa jutella ihmisten kanssa, eikä juuri koskaan keskustelu ole heti sellaista soljuvaa molemminpuolista. Olen myös melko yksinäinen eikä kavereitakaan oikein ole, vietän siis paljon aikaa yksin.
Näissä tilanteissa niin on käynyt ja vitsi mikä fiilis on jälkikäteen. Olen tuntetunut olevani jotenkin elossa ja "nähty". Asuntonäytön naisen kanssa oli olo kuin oltaisiin tunnettu jo kauan ja olisi ollut mukava ystävystyä.Ja näiden hierojien (olen käynyt kahdella eri) kanssa tullut juteltua kaikenlaista jo heti ekana kertana. En tiedä ovatko ammattinsa puolesta oppineet siihen miten saa asiakkaan olon rentoutumaan ja osaavat olla sopivan sosiaalisia, jotta asiakkaita riittää vai mikä. Eniten olen kuitenkin käynyt naishierojalla koska hieroo kovemmin mutta siellä juttu ei vaan ole lähtenyt luistamaan samalla tavalla vaikka ollaan vähän juteltu.
Yleensä olen kuitenkin kokenut esimerkiksi töissä ettei miesten kanssa tule juurikaan sen ihmeempiä juteltua tai kun olin sinkkuna ja kävin treffeillä niin onko vaivaannuttavampia "keskustelu"hetkiä ollutkaan. Välillä tuntuu jopa että olen jutellut näiden hierojien kanssa enemmän tunnissa mitä oman mieheni kanssa viikossa. Lisäksi myös tunne että olen tullut kuulluksi.
Halusin vain jaksa tämän hyvän ja jännän fiiliksen. Onko muilla samanlaisia kokemuksia?
Kommentit (3)
Vierailija kirjoitti:
miespuoleisilla hierojilla 🤢
Etkö itse muka koskaan käy? Ap
miespuoleisilla hierojilla 🤢