Oletteko pettäneet puolisoanne avioliiton aikana elikkä tehneet syrjähyppyjä.
Olen 40-vuotias nainen ja ollut naimissa 5 vuotta. Sinä aikana puolisoni lisäksi olen neljän eri miehen kanssa pannut satunaisesti.
Kommentit (41)
Olen kyllä, harva meistä on yksiavioinen.
En todellakaan ole pettänyt enkä tule pettämään. N34, 18v suhteessa
En. Enkä ennen avioliittoakaan.
M42
En ole eikä kiinnosta tehdä niin jatkossakaan. Yhdessä nyt 21 vuotta.
N42
En ole. Egoni on kestänyt sen, että olen ollut yhdennaisen mies. Ei ole ollut tarvetta. Jos olisi ollut, vaimo olisi saanut samat valtuudet. Itsekkyys ei kuulu ominaisuusvalikoimiini. Määrätietoisuus kyllä.
Olen 40 avioliittovuoden aikana tehnyt muutaman syrjähypyn viimeisten vuosien aikana, kun miehellä on erektio-ongelmia. On tehnyt mieli munaa ja kun on tullut sopiva tilaisuus, niin olen antanut vieraalle.
Joskus 200 jälkeen lopetin laskemisen kokonaan. Siitä on aikaa jo parikytvuotta. Mut ei kannata erota kun kämppä on siivottu ja palvelu pelaa.
5v naimisissa ja 5:n eri naisen kanssa olen peuhannut, kolme noista oli yhden illan juttuja kahden kanssa on leikitty useammin.
Vierailija kirjoitti:
Olen 40 avioliittovuoden aikana tehnyt muutaman syrjähypyn viimeisten vuosien aikana, kun miehellä on erektio-ongelmia. On tehnyt mieli munaa ja kun on tullut sopiva tilaisuus, niin olen antanut vieraalle.
On kyllä todella vi..umainen temppu!
vaimoa ei sexi kiinnosta, niin joo...saaha sitä pillua muutenki
kertoo ap:n älynlahjoista, tulee tänne ylpeänä kertomaan, millainen h oratsu on!
Aikanaan kyllä useammankin kerran ja nyt kaduttaa, vaikken jäänyt kiinni.
Huono omatunto tuli joka kerta, eikä itse akti tuonut paljonkaan. Oma käsi paljon mieluummin.
Syynä pettämiseen oli halu nähdä, että vieläköhän onnistuisi markkinoilla ja olisiko ruoho aidan toisella puolella vihreämpää.
M50
En ikinä enkä tule ikinä pettämäänkään. Olen suoraselkäinen mies ja sellaisena pysyn loppuun asti. Suhteita sen sijaan olen lopettanut huonon seksin takia.
Vaihtaminen on kannattanut. Nyt on kuuma nainen ollut käsissä jo 25 vuotta eikä valittamista juurikaan ole.
En ikinä. Enkä tule koskaan pettään vaikka saisin vapaasti valita kenet tahansa.
miksi olla parisuhteessa jos toisen arvostus on roskan tasolla. M40
Naimissa reilu 3-vuotta, en tule pettämään ikinä häntä. Miksi mennä naimisiin, jos oma muna ei pysy vain vaimon pillussa.
Jos vaimoni pettää otan eron välittömästi.
Periaatteen miehiä olen, kun mennään naimisiin niin silloin loppuu muiden naisten himoitseminen.
M51
Vierailija kirjoitti:
En ole. Egoni on kestänyt sen, että olen ollut yhdennaisen mies. Ei ole ollut tarvetta. Jos olisi ollut, vaimo olisi saanut samat valtuudet. Itsekkyys ei kuulu ominaisuusvalikoimiini. Määrätietoisuus kyllä.
On muuten kätevää, kun joka kysymykseen voi vastata, koska egoni.
43 eri naisen kanssa, 40 heistä on ollut parisuhteessa ja vain 3 sinkkuna.
Kahden kanssa olen pettänyt, 15v naimisissa.
Toinen oli yhdenillan hoito hkin baarista bongattu..toinen oli pidempi juttu ja useita seksikertoja.
Lisäksi sarunnaisesti pussannut baarissa ollessa muita, pari tälläistä tapausta.
Ei vaikuta avioliittooni millään tavoin.
N