Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Miksi naisilla on joku pakonomainen tarve valehdella siitä minkälaisista miehistä tykkäävät?

Vierailija
19.06.2024 |

Se on kuitenkin aina se jykeväleuk ainen 187cm miljonäärimalli joka saa kaikki naiset. Kuitenkin naisten pitää höpöttää valheita että se on se luonne joka ratkaisee, pituudella ei väliä, pukeutumisella on väliä (betac uck huom. muista ne hienot kengät, naiset kiinnittää aina huomiota kenkiin LOL), ym ym.

Ei miehillä ole mitään vastaavanlaista ongelmaa valehdella että se ei olisi se parikymppinen kaunis hottis blondi joka kiinnostaa.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
19.06.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hohhoijaa. Prisman käytävillä näkee ihan tavallisia, vähän kaljamahaisia, suomalaisia miehiä perheensä kanssa ruokaostoksilla. Toki ne mallitytsyt valitsee sen mallimiehen. Ehkä rimasi on vaan liian korkealla naisten suhteen? Jos itselläsi on vähän massua, niin sama pitää sallia naisellesikin.

Vierailija
2/2 |
19.06.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kaikki ei voi sanoa ihastuneensa sinuun. Ylpistyisit

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla