kertokaapas synttäri lahja idea miehelle!!!
Huomenna pitäs ostaa miehen lahja..enkä yhtään tiedä mitä ostaisin! hyviä ideoita kaivataan!!!!
Kommentit (3)
Sit yksi tapa keksiä on miettiä sen harrastuksia? Jos se tarttis uusia vieheitä -vai mitä ne ny on jos kalastaa vaikka.. ;)
Tai jotain tekemistä: Vie se syömään, tai tee hyvää ruokaa kotona (vaikka sen ukon lempi ruokaa) ja pidätte picnikin; lattialle viltti, kynttilöitä, hyvää musaa..
Tai meette keilaan, pilkille jos vaikka löydät isältäsi pilkkikamat?? (Eväät mukaan)!
Jos on lapsia niin puuhapäivä: ulos luisteleen, retkelle..
Olisko halukkuutta mennä näyttelyyn jonnekin? Tai elokuviin, teatteriin?
Osta jotain ihan vitsinä, toteuta joku sen haave, osta jotain seksikästä, joku seksilelu? Hanki kuohuvaa, ja anna suihinotto juoden välillä kuohuvaa, sitten kuumaa ja kylmää.. Mielikuvitusta peliin!
keilailu vois olla olla mukavaa. ensin piti teatteriin mennä, mutta liput olivat jo loppuneet:(
piti sanoa että voi kun olet noin tarkka. Sattui tulemaan pari yhdyssana virhettä kun teen tässä montaa asiaa samaan aikaan. Ei varmastikaan nuo virheet vaikuttaneet yhtään siihen miten viestin ymmärsit. ;-) no tyylinsä kullakin