Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Tein makaroonilaatikon, ainekset maksoi 4.50 euroa ja siitä syö 3 päivää.

Vierailija
22.04.2024 |

Ei ole ruoka kallista kun tekee itse ruokaa. Joku kaupan eines makaroonilaatikko olis maksanut 2.50 euroa.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
22.04.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä tuotteet maksoi? Täällä halvin jauheliha 3,60e.

Vierailija
2/2 |
22.04.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ole ravintona kovin häävi ruoka jos on pelkkää makaronia ja munamaito. Kai sillä ihminen nippa nappa hengissä pysyy?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla