Seiska on mielestäni aika iljettävä
Elää loasta, siitä mistä joku Hymy ennen. Antaa ymmärtää silloinkin kun ei uskalla sanoa. Hyödyntää ihmisten kännykkäkuvia ja ulottaa sillä tavoin valvontansa kaikkialle. Jos olisin julkkis, vihaisin seiskaa. En nytkään lue sitä.
Mikä on oma suhtautumisesi lehteen?
Kommentit (10)
Luen lehteä, jos saan sen käsiini. Klikkailun mielenkiintoiset otsikot. En tilaa ja ostan ehkä kerran viidessä vuodessa.
Luen lehteä, jos saan sen käsiini. Klikkailen mielenkiintoiset otsikot. En tilaa ja ostan ehkä kerran viidessä vuodessa.
Ainoa media joka uskaltaa kirjoittaa edes hiukan kriittisesti somehuorista.
En tilaa, enkä osta, mutta luen jos sellainen sattuu jossain olemaan. Muistan kun lehti alkoi ilmestymään joskus 90 luvun alussa ja äiti tilasi sen, kun ainakin siihen aikaan siinä oli hyvä tv lehti.
Vierailija kirjoitti:
Ainoa media joka uskaltaa kirjoittaa edes hiukan kriittisesti somehuorista.
Käy vielä kaupaksi,kun antavat lukea enemmän kuin pari riviä jutuistaan. IS ja IL ja HS mukaan lukien ovat kai konkurssin partaalla, pari riviä ja maksamaan jos tahtoo nähdä loput. Kiitos, mutta ei kiitos pitäkää tunkkinne.
Hauskaa että nykyään suomen luotettavin lehti. Videossa suomen vastenmielisin ja asenteellisin lehti
Ja mitä suojelua kaikenmaailman julkkistyrkyt muka tarvitsevat? Elävät siitä että näyttävät naamaansa ja persettään.
Seiska edustaa länsimaista, eurooppalaista sananvapautta parhaimmillaan.
Onko napsahtanut jotain omaan nilkkaan.
En tilaa lehteä, mutta olen huomannut kuinka muut lehdet siteeraavat usein Seiskaa.
Lehti on siistiytynyt vuosien saatossa, sai kai sapiskaa joistain jutuista.
Hyvä että on useampi lehti HS on täyttä sontaa nykyään.