Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tapailusuhteen törkeimmät kommentit

Vierailija
23.02.2024 |

Tapailin erästä aikuista miestä, tuolloin reilusti viisikymppistä. Omakotitaloni puulämmitteinen sauna oli lämpiämässä, grilliruoka tuloillaan ja valmistelin päivällistä. Mies otti lunkisti ja otti aurinkoa pihalla hoitaen samalla kuulemma todella tärkeitä liikepuheluita. Väkisinkin kuulin jotakin sivukorvalla. Sitten hän tokaisi eräälle tuttavalleen, onko liikekumppani saanut limalompakkoa. Hyi h*lvwtti. Meni maku koko miehestä! Kommentoin puhelun jälkeen, että vaikka vastapuolta nauratti, niin tuskin nauroi jutulle vaan tyypin typeryydelle. Tapahtui vielä järjettömämpää illan päätteeksi, mutta tämä oli kyllä sen pituinen se. 

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
24.02.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä tapahtui?

Vierailija
2/3 |
24.02.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olin tapaillut miestä muutamia kertoja.kysyin, nähdäänkö ensi viikonloppuna.vastasi että kyllä se käy, jos ei tule parempaakaan tekemistä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
24.02.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tapailin yhtä miestä, joka sit yhtenä iltana laitto mulle viestiä, et ois kiva olla mun luona ja alko sitte oikein muistelemaan, kuinka ihanaa oli kun viimeks laukesin hänen päällään autossa. Ainoo vaan, etten oo koskaan ollut hänen päällään tai hänen kanssaan autossa. Juttu loppu siihen ku sanoin suoraan, et hei muita saa olla ja mullakin on ollu, mut mä sentään muistan ketä oon pannu ja missä. 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi viisi viisi