Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

vakkarikumppani

Vierailija
30.01.2024 |

Haluaisin luotettavaan nautinnolliseen molemminpuolisesti avoimeen seksisuhteeseen itsestään huolta pitävän naisen. Toivon suhdetta, jossa voisimme puhua ja toteuttaa erilaisia toiveita, ja olla sekä kavereita että seksikumppaneita.

Mistä tällaisen itsenäisen nautinnosta pitävän naisen löytäisi? Ikää voisi olla 25-55, itse olen hyväkroppainen ja hyväkuntoinen mies, 50 vuotta. Asiat muuten reilassa. 

 

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
30.01.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tämä on myöskin minun toiveeni. M56

Vierailija
2/4 |
30.01.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä olen 44v nainen. Ylipainoinen, mutta elämäntaparemontti menossa. Olen eronnut keväällä enkä ole vielä valmis parisuhteeseen, mutta seksi kelpaa. 

Violetta

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
30.01.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen (onnellisesti) naimisissa vakipanoni kanssa. M58

Vierailija
4/4 |
31.01.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Samaa mietin itsekin. Ollut naimisissa jo kauan ja se asia tulee pysymään. Onnellisessa elämässä on kuitenkin minulle ainakin muitakin ulottuvuuksia. Kivalle, itsestään huolehtineelle noin alle 40v naiselle olisi tarjolla erinomaisen hyvä seksi- ja vaikka matkakaveri aina toisinaan. Kuluista ei tarvitse murehtia, enkä ole muuten tunkemassa kenenkään elämään. Tiedän kokemuksesta, että tämä sopii hyvin esim. vuoroviikkoäipälle, opiskelijattarelle tms. mutta mihin ne on kadonneet? M52

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi viisi yhdeksän