Strippaamalla opintojen rahoittaminen (ulkomailla)
Oon 27v, yks amk-tutkinto on, mutta haluaisin käydä vielä alani lisäkoulutuksia muutaman lukukauden tai lukuvuoden ajan ulkomailla. Oon harrastanut tankotanssia pari vuotta ja mulla on ihan kiva kroppa.
Sain eilen yöllä vaan ajatuksen, et miksen vois stripata jossain ulkomailla opiskelurahoja itelleni? (En haluu suomessa, koska niin pienet piirit.)
Yön vietin jo googletellen, voisin tanssia alusvaatteissa ja topless ja antaa sylitansseja. Enempää en halua tehdä.
Tunnetteko ketään stripparia? Kuinka helposti mahtaa saada töitä ilman strippaamisen kokemusta? Osaan kyllä tanssia ja muuten on työkokemusta monelta eri alalta.
Kommentit (10)
Tuskin ne mitään kokemusta vaatii, tuo on ala, jossa halutaan uutta lihaa ja sen parempi mitä kokemattomampi.
Uudella on uutuuden viehätys ja hyvät kolehdit kokeneilla femdomeilla vakkaruasiakkaat ja isot tulot.
Vain 1/100 on tuolla alalla kokenut ja osaava femdom tuosta osuudesta joka sadas.
Vierailija kirjoitti:
Voisin opastaa alalle Suomessa, ja pahoitteluni siitä että en tunne alan sisäänpääsyväyliä kansainvälisesti.
Strippaatko Suomessa?
Voitko kertoa esim. mitä sun työvuoro pitää sisällään? Kuinka monta vuoroa teet viikossa, onko sulla muu työ, miksi strippaat, paljonko keskimääräisesti saat yhdestä työvuorosta? Ja maksetaanko palkka käteisellä vai tilille?
Vaimo toimi stripparina Lontoossa opiskeluaikana. Hän oli vaan marssinut sisälle strippiluolaan ja kysynyt töitä. Kaiket loimat oli Lontoossa.
Vierailija kirjoitti:
Vaimo toimi stripparina Lontoossa opiskeluaikana. Hän oli vaan marssinut sisälle strippiluolaan ja kysynyt töitä. Kaiket loimat oli Lontoossa.
Milloin tää tapahtui? En tiiä pääsekö mihinkään työpaikkaan enää kävelemällä sisään :D
yuu
jooehkä..
panemalla?
..oiskiva saadarahaa tai jotai..
niin ois jotai joulunakin mut
ei oo ketää pantavaa? eioo.
yuu
Escort toiminnalla tienaa 100 kertaa enemmän, joten suosittelen sitä.
Voisin opastaa alalle Suomessa, ja pahoitteluni siitä että en tunne alan sisäänpääsyväyliä kansainvälisesti.