Kannattaako (miehenä) Tinderiä kokeilla jos edellisellä kerralla tarjonta ei vakuuttanut?
Matcheja ja tykkäyksiä tuli liian vähän ja ne harvat matchit oli varsin heikkolaatuisia. Vietän kuitenkin neljä päivää isommassa kaupungissa joulun yli. Voiko olla että siellä on parempaa tarjontaa?
Kommentit (5)
Jätkä hötkyilee, 4 päivää ole mitään.
Vierailija kirjoitti:
Jätkä hötkyilee, 4 päivää ole mitään.
Kyllä siinä ajassa tyhjentää pakan kaksikin kertaa.
No en tiedä. Tämä mimmi tässä ei oo koskaan Tinderiä kokeillutkaan. Kaikkia sieltä ei siis löydä. Mut ainahan sieltä joku jonkun löytää.
Vierailija kirjoitti:
Jätkä hötkyilee, 4 päivää ole mitään.
Tai tasokasta ja tasokasta. Yksi valehteli tupakoinnistaan, toinen oli yksinhuoltaja eikä maininnut siitä profiilissa ja kolmannella oli 5 vuotta vanhat kuvat ja oli lihonnut siinä ajassa selvästi.
Viimeksi tuli ihan siis alle 10 tykkäystä ja kolme matchia, joista yksikään ei sitten johtanut minkäänlaiseen tapaamiseen. Olisi kiva löytää edes joku joka olisi tosissaan.