G: ketä julkkisnaista ITSE muistutat?
Meikäläinen; Reese Witherspoon olis varmaan lähin..
Kommentit (22)
No jaa, ehkä meissä on hieman samaa näköä.
ps. Itse en tykkää Paris Hiltonin kasvoista ollenkaan.
...tosi moni sanonut. Mullon sama kauneuspilkkukin samassa kohdassa. Tosin aika on tehny tehtävänsä..heh!
Mulle on sanottu hyvin usein eri tilanteissa, että olen hänen näköisensä. Itse en pidä itseäni yhtään Schifferin näköisenä.
silloin kun hän aloitti Kauniissa ja Rohkeissa. Näytän edelleen samalta, Tylo taas on nykyään ihan hirveän näköinen.
Itse en huomaa yhtäläisyyttä kuin ehkä vähän...
...AV-mammat ovat siis kaikki kauniita! On Cindya ja Claudiaa ja Parisia ja Hunteria...no, kukas sen kissan hännän nostais jollei kissa itse!
No sähän voit tulla ite kattomaan... ;)
T: Se Hunter
Mua sanottu Laura Voutilaiseksi, Prinsessa Dianaksi ja näyttelijä Anne Hecheksi(menikö sukunimi oikein).
Laura Palmeriksi on sanottu, toivottavasti tarkoittavat sitä kun oli vielä " elossa" , eikä " kuolleena" siinä säkissä. Kun kävin tekemässä sen kuvamuunnos jutun netissä, missä haettiin ketä julkkista muistutat, vastaukseksi tuli se ruotsin murhattu ministeri , mikäs sen nimi nyt olikaan, no kuiteski
sitten sisäisesti kaunis :)
26:
Mua sanottu Laura Voutilaiseksi, Prinsessa Dianaksi ja näyttelijä Anne Hecheksi(menikö sukunimi oikein).
en tiedä miten Laura V. liittyy tähän mutta mua on vaan oikeesti sanottu noiks tyypeiksi...Eikä ole mitään toiveajattelua niinkiun tuossa äsken joku " väitti"
Nämä ihmiset ovat toisistaan täysin tietämättä&tuntematta ja useiden vuosien väliajalla sanoneet samaa.
Kolmannella kerralla purskahdin jo nauruun, uskottava kai sit on..
Otan kohteliaisuutena:)
itse en yhdy pätkääkään! mulla on pottunokka, huono iho, kaamee hymy ja olen iso perseinen! omasta mielestä näytän enemmänkin eija vilpakselta tms. ainoo mikä mulla ja cameronilla mätsää on tukan väri!
en teinä claudioina uskoisi mitä joku pillunkipee kehuu... tyhmiä ootte!
sanoja oli juoppo 5 promillen humalas linja-autoasemalla :)))) Eikä kyllä pidä paikkansa kun oon lauta.
Jotain samaa kasvojemme luustossa ja hiuksissa on mutten tietenkään ole yhtä upea ilmestys kuin hän.
Tää Katariina oli noihin aikoihin kovasti esillä telkassa jossain sarjassa - en enää muista missä.
ystäväni on kuin ilmetty michelle pfeiffer