Keskustan Zara, pääseekö rattailla sinne lastenosastolle?
En ole pitkään aikaan käynyt Zarassa. En oikeastaan kertaakaan lapseni kanssa. Siis pääseekö sinne ylös rattailla kätsysti?
Kommentit (3)
Mun mielestä ainakaan se ihan pienten puoli ei mitenkään kauhean laaja ole...Tai saattaa olla että tuntuu vaan siltä, kun kaikki vähän samannäköstä =) Lisäks tuntumä on vähän semmonen, että niiden kokoluokitus on myös erilainen eli ainakin meille piti ostaa pari kokoa isompi. Mutta kannattaahan siellä piipahtaa jos lähistöllä liikkuu.
jos ei edes kaupunkia viitsitä mainita... että samaa kun joku muukin mietti että mikä kaupunki mahtaa olla kyseessä?? =)
ihan kivoja vaatteita zarassa musta on... ainakin just pienille. mutta koko tosiaan aika pientä. alet ei ainakaan Turussa ollu viellä kummoset..tosin en tänään oo käyny..
Kantsiiko sinne mennä?
Onko siellä kivoja tytön vaatteita noin 86cm? Mieluiten tietty alessa? ;)