Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Laihdutuspillerit...

Vierailija
28.12.2006 |

Onko olemassa mitään mikä toimii? Kokemuksia??

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
28.12.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ne ovat kaikki enimmäkseen huijausta.



Nopein tapa laihtua: liiku hirveästi, syö olemattomasti, vältä sokereita (hiilihydraatit). Ei välttämättä terveellisin tapa, mutta kun urheilee joka päivä tuntikausia syömättä mitään, niin rasva palaa kohisten.

Vierailija
2/2 |
28.12.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olin käyttänyt ko pillereitä n 3 päivää, oli kuumahko kesäpäivä. Menin salille, ja meinasin pyörtyä ku poljin eka stepperiä ja sitten tein kierrokseni laitteissa. Join ihan normaalisti koko harjoituksen ajan. Kotiin mennessä huippasi ihan kauheasti. Seuraavana yönä alkoi huimaus, joka jatkui oksettavalla päänsäryllä. En pystynyt töihin aamulla, ja vielä illallakin maailma keinui. Kävin päivystykessä, ja syyksi lääkäri ainostaan sanoi noi pillerit. Mulla oli siis jo nestehukka parin päivän käytön jälkeen... Painossa tai turvotuksen vähentymisessä ei näkynyt muutosta, olo oli aivan karsea.



Eli en suosittele mitään pilleriä, jauhetta, jonka oikeasta tehosta ei ole mitään takeita, ja haittavaikutuksia on vaikka kuinka.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla