Nainen! Jos laatisit itsestäsi TISSIKALENTERIN:
Kommentit (22)
Vierailija wrote:
Aika surkea olisi. Olis pitänyt tehdä kolmekymmentä vuotta sitten.
Vähän itseluottamusta kehiin hei :)
Siihen tulisi yksi kuva. Kuvassa tissit. Siinä.
Joka kuussa kuva jossa pidän kädessäni tissihiirmattoa (sellaista rannetta tukevaa jossa on joku kuva ja ne rannetuki on tissit, niitä on myös pehvaversioina) jostakin anime miehestä.
Kamala ajatus että pitäs joku nakukalebteri väsätä. En käy edes uimahallissa kosken halua riisuutua muiden nähden.
Kuvissa olisi pelkät tissit. Näin ja noin.
Rinnat ennen ja jälkeen leikkauksen. Vuosi siinä vierähtää.
Juoksen siinä pillu paljaana järveen.
Hyvä idea, pitäisiköhän tehdä miehelle joululahjaksi?
Ihan hyvän tisskalenterin saa kameralla leikkimällä ja fotoshoppaamalla ihan helposti. Roikkuvatkin pannulaput saattavat näyttää hyvältä, kunhan laittaa kameran alas ja roikuttaa niitä lähellä linssiä. Push up liiveilä voi saada ne ihan kiinteän rinnan näköisiksi.Nännit vaan esiin liivien päältä. Pitää vaan saada ne omien rintojen parhaat puolet esiin kuviin.
Jauhoinen tissien kaulinta kalenteri.
Laittaisin kuvan vain yhdestä. Jäisi sitten katsojalle mielikuvituksen varaan miettiä, että millainenkohan se toinen on.
Olen teettänyt itsestäni miestissikalenterin. Sen voi tilata minulta suoraan sähköpostitse, hintaan 69€
Terveisin,
Reino
Ostaisin sellaisen tissikalenterin jos esiintyy edyskunnan parhaat tissit
Vierailija wrote:
Ostaisin sellaisen tissikalenterin jos esiintyy edyskunnan parhaat tissit
Saarikko?
Sellainen on jo. Mutta se on vain miehen käytössä.
Vierailija wrote:
Vierailija wrote:
Ostaisin sellaisen tissikalenterin jos esiintyy edyskunnan parhaat tissit
Saarikko?
Kulmuni voittaa ainakin massassa. Yrittää vaan lähinnä piilotella niitä. Ottaisi Sannasta mallia pukeutumisessa.
Jaa. 😄 No olen harrastanut taidejuttuja, joten tekisin bodypainting -tyyppisesti (en siis ole koskaan aiemmin bodypaintingia tehnyt) rinnoilleni luontoa esittäviä maalauksia vuodenajan mukaan. Nyt kun aloin miettimään, niin olisikin aika kiva toteuttaa tuollainen!
Entäs miehillä manboobs kalenteri, niin millainen se olisi?
Taiteellinen, jotain artsy fartsy alastonkuvia luonnossa niin että vartalo (ja tissit) uppoaa maisemaan.
Aika surkea olisi. Olis pitänyt tehdä kolmekymmentä vuotta sitten.