Minulla on ohuehko kalu
Silti ollut ihan tarpeeksi naisia nuorempana, pitkä avioliitto takana(ero muista syistä) ja nykyinenkin suhde ollut jo muutaman vuoden. Ei ole kukaan valittanut, ja kumppanit tuntuneet nauttivan seksistä aika tavalla.
Tämä vaan siksi, kun aina miehet pelkäävät täällä koonsa takia. Jos geeneissä et ole saanut isoa kalua, panosta muihin asioihin ja pidä itsestäsi huolta. Kyllä se riittää useimmilla, sanovat anonyymit pikkupojat mitä tahansa. Niin, ja ikääkin on jo varmaan monen palstailijan mielestä paljon, 53 vuotta.
Kommentit (6)
Samaa mieltä. Enemmän toimintaa tosielämässä ja vähemmän nettikirjoittelua. Kokemattomat saavat täällä väärän kuvan naisista. Tai no naisista.
Olet varmaan ihana mies muuten, niin ei tuollaiset naisia haittaa, muu tärkeimpää.
Sitä kutsutaan slaikkariksi. Jos on pitkä siis. Lyhyt on pippeli.
Netin kirjoitukset ja todellisuus on kovin erilaista. Ei oikeassa maailmassa näitä kokojuttuj kovin paljon mietitä kuitenkaan.
Jos kaikki munanmittailuketjut venytettäisiin suoraksi ja laitettaisiin peräkkäin päiväntasaajalle niin olisi siinä nẹẹkẹrẹillä ihmettelemistä.