Valehteleva nainen!
Luin naisten kirjoituksia tänne palstalle ja hämmästyin. Ihan vaan normaalikroppainen mies, jolla on keskiverto penis on kirjoitusten mukan paras. Seksikuviakaan ei tunnusteta katsottavan.
Näiden naiskirjoittajien korvat heiluu tänne asti ja nenä kasvaa kun Pinochiolla.
Kommentit (13)
SITÄ PAITSI TUTTAVAPIIRISSÄMME ON YKSI TYYPPI, JOLLA ON TUNNETUSTI VALTAVA MUNA. SEN YMPÄRILLÄ ON AINA PÖRRÄNNYT PALJON NAISIA, VAIKKEI KUNDI OLE MINKÄÄN NÄKÖINEN
Jos sitä ei löydy, ei seksikään ole niin nautinnollista. Oma mieheni ei todella ole mikään adonis, ja varustukseltaan on keskitasoa. Silti seksi hänen kanssaan on parempaa, kuin mikään muu kokemani. En siis vaihtaisi häntä isomunaiseen treenattuun idioottiin.
jotkut naiset vaan tyytyy vähempään, eli riittää se keskiverto vehjekin vaikka kaapista löytyy se 25 senttinen tekomuna.
jos kirjoittelee täällä nimimerkillä niin tulee usein kaunisteltua asioita.
itse katson pornoa enemmän kuin mies (joka omaa keskivertovehkeen) mun kaapista löytyy se iso tekomulkku, ja lainaan naapurinkin isäntää välillä. en ole malli, mut ei tee tiukkaa katsella pornoleffojen/kuvien kauniita naisia. hyvältähän nuo näyttää :)
jos itse ei ole kummoisennäköinen saattaa mainitsemillasi naisilla olla ajatuksena tyytyä ' huonompaan' mieheen ihan vaan siksi etteivät kykenisi pitämään omanaan sitä komeaa ja isomunaista miestä :)
t. naapurin tyttö...
jos itse ei ole kukkanen, ei voi mieheltäkään ihmeitä vaatia
Haluan, että partnerini on suunnilleen samalla tasolla kuin minä. Yleensä sliipatut miehet tykkäävät sliipatuista naisista.
Itse olen hyvin " normaali" nainen ja pidän nimenomaan yhtälailla ns. normaaleista, tavallisista miehistä. Sellaisista, joiden voin olettaa pitävän MUA viehättävänä, haluttavana ja " parhaana" mahdollisena vaihtoehtona.
Joku übercool ja überrikas, überhyvännäköinen ja überhyvin koulutettu mies saa taatusti messevämpiä irmoja (kuin minä) pokattua. Ja mikäli hän muhun iskisi näppinsä, hän tuskin arvostaisi saalistaan kovin korkealle.
Mun narsistinen huomionkaipuuni jäisi pahasti tyydyttämättä sellaisen äijän kanssa. Joten miksi ihmeessä tavoittelisin jotain sellaista, mikä olisi IRL pettymys? Miehen tulee olla kiihottavan näköinen ja kiinnostunut minusta, jotta saan seksistä ja kanssakäymisestä sen, minkä haluan.
Eli suomeksi PALVOO, KEHUU, ja niin edelleen
Vierailija:
Eli suomeksi PALVOO, KEHUU, ja niin edelleen
Voin toki uskoa, että miehet automaattisesti ajattelevat barbien palvovan heidän jumalaista penistään ja lankeavan heidän edessään kuin viljaa.
Kannattaa kehua naistaan, niin saa paremmin pimppiä
se on säälittävää touhua. hävettää koko miessukupuolen puolesta kun katsoo noita ukkoja jotka lepertelee ja mielistelee. nainen joka sellaista tarvitsee voisi hankkia koiran. Tosimies antaa ymmärtää että kiinnostaa, jos kiinnostaa, ja Ottaa sen jälkeen mitä haluaa.
keskinäinen kunnioitus ja se, että osataan pelata yhteen, ei kilpailla toistensa kanssa.
Noi " tosimiehet" on niitä rassukoita, jotka eivät uskalla kiintyä - ja lopulta jäävät ilman.
itsetuntoinen nainen ei lepertelyjä ja palvontaa kaipaa. Arvostus tulee miehen käytöksestä autom. jos se sitä ansaitsee.
11
Toki jos toinen on tosi paskamainen, niin kyllähän se kunnioitusta ja arvostusta syö. Mutta noin periaatteessa kai kaikkia ihmisiä arvostetaan - ellei sitten erityistä syytä arvostuksen/kunnioituksen puuttumiseen ole.
osa naisista ei voi katsoa pornoa, koska he eivät kestä vertailua mallien ja itsensä välillä!