Kotipizzan paras pizza?
Kommentit (18)
En koskaan osta kotipizzasta mitään.Pienet ja surkeat pizzat ja hirveät hinnat.
Lihamestari.
Berlusconi on surkein siellä syömäni.
Kehnoin vaihtoehto. Onneksi on tusinoittain muita.
Ylihintainen franchise, jossa asiakas aliarvioidaan.
Vierailija kirjoitti:
En koskaan osta kotipizzasta mitään.Pienet ja surkeat pizzat ja hirveät hinnat.
Kaikki läskit sanoo noin. KAveripiirissä yksikään fättäri ei käy kotipizzassa. Ja jos katsoo kotipizzaan sisälle, niin siellä ei ole ikinä läskejä syömässä. Kaikki hoikkia,
Sienimestari aina syksyisin, muulloin vegelankku.
Kotipizzalla laatikko painaa enemmän, kuin pizza. Törkeetä asiakkaan jymäytystä. Nälkä ei niiden pizzoilla lähde, se on 100% varma!!
Vegelankussa ei ole mitään syötävää. Pizza on kevyt, kuin höyhen.
Pekoni-barbeque ja tuplapepperoni. Kotipizzojen laatu on parempi kuin monessa muussa paikassa ja koko riittävä.
Minusta Kotipizzojen pizzat on parantuneet männävuosista. Nykyään on enemmän täytteitä. Kyllä sillä nälkä lähtee. Ja ainakin maksavat verot.
Kyllä Mehmetin verovapaat on halvempia.
Lihatkin marinoituu kivasti kun Ahmet tuo ne Turkista ilman kylmäketjuja.
Sylkäisy RRaSSiSStin pitsaa n viimeistelee maun.
Kotipizzassa täytteet mitataan sormustimilla ja hinta on aivan törkeä. En koskaan enää asioi siellä.
Kotipizzan laatu on mielestäni tippunut. Ählämeiltä saa parempaa.
Mahtaako lista olla muuttunut siitä kun viimeksi parikymmentä vuotta sitten kävin kyseisessä lafkassa, silloin ostin muistaakseni Operan.
Otan aina Zorbaksen. Sen kerran vuodessa kun kotipizzassa käyn..