Onko kellään yyhtä huono vanhemmat kuin minulla
Minun äiti oli juoppo. Isä lähti eikä siitä kuulunut 25 vuoteen ainakaan. Äiti lähti myös ja sitten tuli sossutädit ja vei lastenkotiin enkä kuullut äidistäkään yli 20 vuoteen mitään. Isää en ole nähnyt vaan kuullut jotain ja se alkoi lähettää rahaa minulle ensin 500 ja sitten kymppitonneja. Äiti kuoli ja sain siitä tietää viikko sen jälkeen kun se oli kuollut, joku nainen soitti siitä ja sain tietää ja äiti olikin ollut uusissa naimisissa vuosia ja perinyt sen miehen omaisuuden ja minä perin sitten äidin omaisuuden paljon rahaa. Olisin silti halunnut että minulla olisi ollut normaalit vanhemmat. Ei minulla huonosti ole mennyt kuitenkaan. On parikin ammattia eikä minusta pulsua tullut. Urheilu urakin kesti 25 vuotta pääsarjatason palloilulajissa.
Kommentit (2)
Kiltti mies kirjoitti:
En ole nähnyt isääni 40 vuoteen. Se lähti kun olin 5-6 vuotias. Tiedän että asuu turussa. Kai se kuolee pian pois ja saan sen rahat.
Reilua saada rahat koska sinusta tuli kiltti.
En ole nähnyt isääni 40 vuoteen. Se lähti kun olin 5-6 vuotias. Tiedän että asuu turussa. Kai se kuolee pian pois ja saan sen rahat.