Miksi sinä katsot pornoa? Itselle se on viihdettä ja koska esim jenkki saippuasarjat ovat yleensä niin hanurista että ei niitä jaksa katsoa.
Kommentit (8)
Etkö sä osaa etsiä esimerkiksi dokumentteja, dekkarisarjoja, leffoja yms.
Sulle vaihtoehtoina on vain siis porno tai jenkkiläiset saippuasarjat?
Mä en katso kumpaakaan koskaan, mutta hyvin on iltaisin riittänyt katsomista.
Onhan siinä kyllä ihan eri fiilis katsoa kun joku paskantaa toisen suuhun ja kusee perseeseen kuin tuijottaa jotain tylsää Salkkaria
Koska olen riippuvainen, en voi olla katsomatta. Pelkkää haittaa se aiheuttaa.
Pornopolku tulee aivoihin ja kun se vahvistuu, koko elämän näkee sen pornon kautta. Aiheuttaa ongelmia avioliitossa. Työpaikalla kärsivällisyys vähenee. Pornoteollisuus hyväksikäyttää ihmisiä.
Pia Rendic: Voihan porno
Kanna se tv pihalle ja tietokoneeseen ja kännykkään laitat estot.
Pornoa katsovalle tavallinen nainen ei riitä. Porno esineellistää ihmiset.
Vierailija kirjoitti:
Onhan siinä kyllä ihan eri fiilis katsoa kun joku paskantaa toisen suuhun ja kusee perseeseen kuin tuijottaa jotain tylsää Salkkaria
"Joku paskantaa toisen suuhun"....enpä todellakaan innostuisi katselemaan. Jos vaihtoehtona on Salkkarit, niin televisio kiinni ja vaikka kirja käteen.
Pitäis olla primitimeen senemmän kotimaista laadukkaampaa saippuasarjaa.