Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Nyt miehet kertokaa

Vierailija
26.08.2008 |

Miten annan miehelleni aivan tajuttoman upean maatajärisyttävän orgasmin?

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
27.08.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

uusi yritys. Annat sille pillua oikein olan takaa, etkä yritä liikaa, näytät että nautit. Ei mitään akrobatiaa.

Vierailija
2/6 |
09.09.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

hyväile häntä kädellä ja laita riittävästi öljyä lopeta aina ennenkun hän laukeaa jatka samalla tapaa niin kauan että hän laukeaa pelkästä kosketuksesta. tee tämä kuukautisten aikana niin hän odottaa aina sitä aikaa kuukaudesta. jos haluat hänet todella sekaisin sido hänet sänkyyn laita silmä lapput ja estä hänen puheensa. jos haluat tyydyttää todella superisti sido hänet ja toista tämä kahdesti, vaikka hän vastustaisi. voit kiristää häntä kun lopetat kesken ja olet vaikka sitonut kädet ja annat hänen odottaa käsittelyn loppua 2-3 h . tai tee tämä käsittely ennen kun teille tulee vieraita ja lopetat kesken ja jatkat vasta kun vieraat ovat lähteneet. tai käsittelet häntä ja lopetat kesken ja lähdet hänen kanssa kauppaan pistä hänelle pitkä takki ettei kukaan näe seisokkia. kotiin tultua odotat vielä hetken. hyvä keino hallita miestäsi kuukautisten aikana. älä tee tätä muuloin vaikka hän pyytäisi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
09.09.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

lisäksi käytä aina oljyä joko vauva öljyä tai vastaavaa. pukeudu lahkeelisiin alushousuihin jotka ovat vahvistettu haarakiilasta ja rinta liiveihin jotka ovat saman väriset ja joissa kangasta ei ole säästelty, älä anna hänen koskea ihoasi ainoastaan kankaaseen. kun mies laukeaa lypsää miehestäsi kaikki neste pois. älä pyydä session aikana häneltä mitään. kun pystyt pitkittämään tapahtumaa kauan miehesi lupaa sinulle kaiken pyytämättäsi. muista että tämä on vain teille kahdelle ei naapurille tai anopille.

Vierailija
4/6 |
09.09.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oikein tehtynä mies saa siitä sen maatajärisyttävän orgasmin!!! Ja on mahdollista saada jopa useita!!

Vierailija
5/6 |
11.09.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

, naisen anatomiaan penetraatio anukseen ei sovi niin hyvin kuin miehen. pankaa miehiänne!

Vierailija
6/6 |
13.09.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

a) anna panna (tällä pääsee alkuun ja mies on yleistyytyväinen ja saa yleensä hyvän orgasmin)

b) kehu hänen kaluaan panon aikana, siis aivan härskisti katteetonta kehumista eli että on iso ja kova ja tekee ihanaaaa (vaikka ei niin tekiskää, mutta tästä mies tykää)

c) ota hitaasti suihin, niin että et koske häneen muuten kuin huulillasi terskan päähän, nuole samalla terskan alapuolista vakoa

d) hyväile hänen peppureikää liukkaalla sormellasi, ensin aivan vähän kutitellen ja sitten pikkuhiljaa sisään



M. 45