Miksi nainen käyttäytyy näin?
Ollaan seurusteltu 10 vuotta. Suhteen alkuaikoina oli todella vilkas, koko ajan menossa ja mielenkiinto lopahti asioihin heti. Nykyisin todella rauhallinen, jaksaa keksittyä ja on melkein kuin vastakohta nuoremmasta itsestään paitsi kun joutuu suurten ihmismäärien keskelle esim. kauppaan! Siellä hän juoksee kuin päätön kana, vipeltää menemään ja on täysin samanlainen kuin nuorempana. :D Mistä voi johtua tuollainen muutos?
Kommentit (17)
Ihmisvilinä saa hänellä hermoston ylikierroksille. Nykyään on vähemmän vilinässä, siitä tasaantuminen. Kuitenkin jos päätyy väenpaljouteen, vaikutus on sama kuin nuorempana.
Sinä ja sinun mielikuvitusseurustelut ..jotka kestää ja kestää.. ja siltikin olet aina YKSIN,
Olisiko syy mahdollisesti sinussa? Kannattaisi vilkaista peiliin
Nainen ei oo edes kuulemma huomannut eroa. 😄 Itse huomaan sen. -Ap
KYMMENEN VUODEN SEURUSTELU, MITÄ MUUTA?
Vierailija kirjoitti:
Ihmisvilinä saa hänellä hermoston ylikierroksille. Nykyään on vähemmän vilinässä, siitä tasaantuminen. Kuitenkin jos päätyy väenpaljouteen, vaikutus on sama kuin nuorempana.
Kiitos asiallisesta vastauksesta! -Ap
Alkaa stressaamaan? Haluaa äkkiä pois? Onko hän herkkä? Se vilkas ympäristö selkeästi kuormittaa häntä tai muuten herättää aistit. Ei välttämättä edes kuormita, mutta herättää aistit.
Jospa et itse ole viriilinä huumorin täyttämää elämää, joka antaa toiselle iloa ja intoa elämään.
No lompakko mukana = sinä siis) pitää haalia kaikkea kivaa 😀
ADHD, oppinut iän myötä rauhoittumaan ja keskittymään paremmin, mutta aistikuormituksen keskellä se ei onnistu?
Oma mies on samanlainen. Sanonut, että hän jotenkin häiriintyy kun ympärillä tapahtuu niin paljon eikä koe olevansa ns. turvassa. Liikenteessä hän käyttäytyy rauhallisesti kuitenkin.
Adhd. Ihminen oppii elämään sen kanssa ja rauhoittamaan itseään kunhan oppii.
Vipeltää tietysti kauas junttirumiluksesta. Ettei teitä vaan luultaisi pariksi, jota ette oikeasti olekaan,
Vierailija kirjoitti:
No lompakko mukana = sinä siis) pitää haalia kaikkea kivaa 😀
Täh? Meillä on omat rahat ja omat taloudet, ollaan kolmekymppisiä.
Mitä vuosimallia sä oot? 1936?
No voi, mikset kysy sitä häneltä?
Jos mitään naista ylipäänsä on...