Oletko koskaan tuntenut himoa sellaista ihmistä kohtaan, joka ei järjellä ajatellen ole ollenkaan himoittava?
Eli ihminen, joka on vaikkapa mielestäsi vastenmielisen näköinen tai koko arvomaailmasi vastainen tai on vaikkapa joku sinulle ilkeä pomo tai mitä vain sellaista, joka yhtään järjellä ajatellen tekee tästä ihmisestä varsin epähimottavan henkilön. Mutta kuitenkin aina kun kohtaat hänet menee jalkasikin veteläksi himosta häntä kohtaan tai jostain mystisestä kemiasta välillänne, joka saa sinut aivan sekaisin ja olisit salaa valmis heittäytymään hänen syliin koska vain ja suunnilleen repimään vaatteet päältä. Miten teille kävi? Toteutitko himosi?
Kommentit (18)
Ei tehty mitään, mutta välittömästi olisin avannut sakseni hänelle, jos aloitetta olisi tullut. 1/1
Kyllä, en tiedä mikä veto siinä henkilössä oli. Juttu poikki koska tiedän että olisi kaduttanut kuitenkin jos jotain enemmän olisi tehty.
Ensimmäinen himoni kohde oli John Wayne keski-ikäisenä ja hikisenä kuvottavana, sikamiehenä.
Se oli ensimmäisissä seksifantasioissani. Lännenelokuvista sen bongasin.
Huhhuh.. Oon myöhemminkin kiihottunut vain rumista keski-ikäisistä miehistä mielessäni, mutta ihastunut oman ikäisiin.
Olen. Hän oli meillä töissä. Vähän kummallinen mies, joka kai tahtomattaan pahoitti monen mielen kun ei tajunnut sosiaalisista koodeista juuri mitään, en edes pitänyt hänestä yhtään eikä moni muukaan vaan yritin vältellä hänen seurassa oloa. Ei ollut hyvännäköinenkään. Silti fyysisesti hänessä oli jotain, joka vei minulta jalat alta, ehkä tuoksu tai jokin olemuksessa, en tiedä.
Nope. Kuumimmillaan käyn silloin, kun pidän myös persoonallisuudesta. Ilkeyteen tukahtuvat myös fyysiset himot. Poislukien väsymystiuskaukset ynnä muut ymmärrettävät kömmähdykset.
Kyllä ei yhtään minun makuuni. Puhuu ihmeellisesti. Käskee aina muita. Minulle ei puhu mitään. Turvonnut lihavaksi. Mutta joku vaan sytyttää tuossa naisessa. Olisin valmis tästä paikasta lähtemään häneen luokseen jos tietäisin hänen rakastavan minua.
Tavallinen, lyhyt ja kalju mies, jonka jutut olivat välillä täynnä omakehua.
Ex-toimeksiantaja, fyysisesti jotenkin Tauski. Ensimmäinen "yäk", joka sai kuitenkin villiintymään.
Ensimmäinen näistä oli miellyttävämpi. Taisi käydä vähän kuumana minuunkin.
Ihastuminen on vahva tunne. En ole koskaan mitään extremeä kokenut, mutta siis ihastunut esim. lihavahkoon, tyhmään ja ylimieliseen. Kaikissa ihastumistapauksissa itsekin tajusin, että jos joskus suhteeseen päätyisin, voisi noista asioista tulla jonkin sortin ongelma. Tai siis ihastuneena näin ne silmilläni, mutta aivot ei suostuneet näkemään niitä rekisteröintimielessä. Ihastus on tosi vahva kemiallinen reaktio.
Minulla on bucketlista - naisista jota tahtoisin panna. Kyseessä kaupunki. Pitääkin miettiä mitä heissä on yhteistä, varmaan hyvät bosat.
Joskus humalassa olen suudellut tupakoivaa naista. Ällöttävää, mutta penis on vienyt.
Monesti olen tuntenut tykytystä jalkovälissä kun olen katsellut jotain kurvikasta, tiukkapyllyistä ja suikkarihuulista kaunotarta joka on arvomaailmaltaan ikuisuuden päässä järkevästä, ja tiedän, että en missään nimessä haluaisi olla sellaisen henkilön kanssa missään tekemisissä. Kaluni on usein kuitenkin toista mieltä.
Yläpään ja alapään erilaista halua ja reagointia ei vaan voi mitenkään ymmärtää!?
Muutaman kerran olen ollut säännöllisesti tekemisissä koulu/lukio/opiskeluaikana sekä myöhemmin työelämässä sellaisen tytön/naisen kanssa jota oikeasti inhosin ja tunne oli selvästi molemminpuoleista.
Kuitenkin runkatessa tai sittemmin tyttöystävän kanssa rakastellessa ajatukset alkoivat pyöriä juuri kyseisen tytön/naisen ympärillä.
Normaalisti en tunne vetoa M/S juttuihin mutta ajatus siitä että olisin juuri tuon inhokin alistettavana tai saisin panna sitä avuttomaksi sidottuna anaaliin alkoi kiihottaa valtavasti.
Siskon miehen arvomaailma on aivan nounou mutta jokin seksuaalinen vetovoima sillä on, aina kun ollaan tekemisissä ja katselen housuissa pullottavaa paksua kalua on alapää ihan likomärkä. Ehkä kalun koko ja ääretön itsevarmuus vetoaa.
Joo. Aika juntit ja kapea-alaiset jutut, iso pehva, lyhyt selkä. Tupakoi. Kaikki yleensä hyh-hyh. Mutta niin vaan istuin työautossa orkun partaalla. En käsitä.