Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mitä ihmettä teen??

07.11.2006 |

Minulla on tässä parisen vuotta ollut vauva kuumetta enemmän ja vähemmän, johtuen varmaan osittain nuoruudessa tehtyjen aborttien takia. Vähän aikaa sitten tein 2 rfsun testiä, jotka olivat molemmat positiivisia (haamuja). En meinannut uskoa ja olinkin onnesta soikeana!

Pari päivää myöhemmin tein uudestaan toisen merkkiset testit ja molemmat olivat ihan selkeästi neg.!! Niin kovasti kun vauvaa olenkin halunnut niin fiilis oli kerrassaan aivan järkyttävä. Nyt tämä vauva kuume on päässyt ihan käsistä, enkä osaa oiken muuta ajatellakaan.

Mieheni taas haluaisi että olisi kaikki vimpan päälle kunnossa kun pikkukaveri tulee. Millä ihmeellä saan taouttua hänelle järkeä päähän, vai pitäisikö minun itseni vain nöyrtyä asian kanssa ja yrittää unohtaa koko juttu?



Hyvää alkavaa talvea kaikille!

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
11.11.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

vain ku autoitte.

Vierailija
2/2 |
11.11.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muistaakseni rfsu:n testissä on monella tullut harmaita viivoja, jotka on negoja. Plussa on tällä testillä aina punertava. Laitappa hakuun tuo testin nimi, niin saat nämä vanhat pinot esiin. Tsemppiä! Ja toivotaan, että plussan saisit! Vauvakuume on rankka " tauti" , ja ainoa lääke lienee plussa :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla