Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Oletko yllätetty tai meinannut tulla yllätetyksi?

Vierailija
12.06.2022 |

Mulle kävi niin, että olin harrastamassa omaa kivaa, kun postipoika oli tuomassa lähetystä. Koputteli ovella aikansa. Minulla dildo p****.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
12.06.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jälkeenpäin ajateltuna kiihottaa kun mietin, mihin olisi voinut johtaa...

Vierailija
2/5 |
12.06.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Siivooja yllättänyt vaimon ja minut 2 kertaa laivalla ja 2 kertaa hotellissa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
12.06.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eilen vaimo yllätti kun söin salaa lasten vanukkaita.

Vierailija
4/5 |
13.06.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä on yllätetty, mutta parasta oli kun nuorena poikana yllätin naapurin rouvan.

Tosiasiassa kehityin jo 13 v kalustani miehen mittoihin. Se näytti todella isolta 40 kilosessa rungossa ja seisoi helposti. Mulle nauresketiin kalustani.

Kunnes kaksi ystävääni sanoi, että he tarjoavat jäätelöt jos näytän kaluni juhlakunnossa naapurin rouvalle.

Ja jäätelönhimossa tein sen, en tiedä miten paljon rouva yllättyi, mutta minä koin sellaisen orgasmin etten koskaan. Orgasmiin riitti se, että nainen pysähtyi katselemaan.

No, se on pitkä tarina

Vierailija
5/5 |
14.06.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mökkillä luulin olevani täysin yksin ja rauhassa. Suojainen paikka, auringonpaiste ja olo tuntui hyvältä, halukkaalta. Sormeilin itseäni hieman ja teki mieli enemmän. Niinpä hain dildon siihen kaveriksi ja nautin kiihottavasta luonnontunteesta lämmössä ja itsekseni omasta soolohetkestäni hitaaseen nautiskeluun uppoutuneena simät kiinni. Havahduin siihen häpeissäni, kun saaressa kierroksella ollut palotarkastaja yritti hienovaraisesti jotain kröhiä ja huhuilla muutaman metrin päästä. En tiedä kauanko oli ollut ja mitä nähnyt. Elämäni noloin hetki.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kolme kahdeksan