Uudestaan
VIERAILIJA 25.9. klo 19:011/2
Suvakit kuvittelevat että mamuvastaiset ovat persuja/elämänkoululaisia
Päinvastoin, akateemiset näkevät tämän nykytilanteen kestämättömyyden, koska ovat koulutettuja ja ymmärtävät enemmän asioita.
itse olen asunut saksassa 4 v ja olen korkeassa asemassa kansainvälisessä yrityksessä. Suurin osa työkavereista on ympäri maailmaa eli olen ns.kansainvälinen. Minä, eikä kukaan tuntemani ihminen, ei kannata Irakilaisten turvapaikkashoppailua.
olin viikko sitten karonkassa, jossa oli professoreita, lääkäreitä ja muita akateemisia. KUKAAN ei halua nykytilanteen jatkuvan, emme halua tänne partalapsia, joitka asuvat turvallisessa maassa, jopa ruotsin mielestä
Päinvastoin, suvakit ovat yleensä huonostikoulutettuja vanhempia naisia, joilla ei ole enää edes perhettä, jonka puolesta pelätä! Hallitus ja lehdistö on itse asiassa kauhuissaan ja yrittävät hillitä totuutta, jotta tänne ei tule todellista kapinaa... Suvakit eivät sitä tajua, koska heillä ei siihen ole kykyä.