Martina ja hengenpelastajat
Nuo akat ovat kyllä ihan naurettavia ja kelpais vain kännipanoksi. Kuinka voi tuollaiseen mukaan? Noilla ei taida olla lainkaan minkäänlaista älyä. Hyi saatana. Oli kyllä eka ja viimeinen kerta että katson enemmän kuin 10 sekunttia tätä ohjelmaa. Tappaisin itteni jos yksi noista olisi mun tytär... Sanoo mies 35v
Kommentit (5)
Jep, "mies 35v". Ei kyllä osu munkaan kauneusihanteisiin tbh.
Katson vaan Ritan takia. En edes seurannut TIS:a, mutta ekan hengenpelastaja-jakson jälkeen ajattelin että Rita muistuttaa tosi paljon mua ja jäin ehkä koukkuun.
[quote author="Vierailija" time="24.09.2015 klo 22:04"]Katson vaan Ritan takia. En edes seurannut TIS:a, mutta ekan hengenpelastaja-jakson jälkeen ajattelin että Rita muistuttaa tosi paljon mua ja jäin ehkä koukkuun.
[/quote] entiä kuka noista on Rita mutta taidat olla sitten myös alyvapaa.. Mies 35v
Suvi Pitkänen on varsinainen idiootti.Aina selitelemässä jotain.Koskaan ei myönnä,että hänessäkin vois olla vikaa.
Höh viihdettähän se vaan on. :D