Mies! Onko pullantuoksuinen miehenmiellyttäjämamma turn off?
Vai pidätkö enemmän Sanna Marinin kaltaisista itsenäisistä naisista?
Kommentit (9)
Pullantuoksuinen Sanna tänne kiitos
Tarkoitatko pullantuoksuisella jotain hiiva-aromia ja olemukseltaan nihkeää, taikinamaista?
Ei, mut pilluntuoksuinen mamma on. Tykkään kun ne lämpeää ja kiihoittuu ja alkaa tuoksahtaa.
Nainen, miksei paskanhajuinen sika miellytä, häh?
Pullantuoksuinen perheen keskipiste tänne kiitos.
Ai sellanen joka haisee eltaantuneelle sokerille ja jonka alapäässä vuotaa ja kutiaa? No ei kiitos. Samalla pääsen näkemästä sitä lihavaa laiskaa möhömahaa.
Pidän miellyttäjämammoista!
Pitkällä naistenmiehen urallani olen törmännyt muutamaan, kaukana idässä tavallisempaa mutta täällä suomessa koin ihanimman miellyttäjänaiskokemukseni.
Kyseessä oli tumma romaninainen. Urheilullinen nainen, niissä merkeissä tapasimme kun. Erittäin kaunis, erittäin hienot käytöstavat, hänen taustansa tuli esiin kun hän halusi palvella minua. Tietysti aloin palvella häntä!
Suhteemme oli lyhyeksi tarkoitettukin kai, tapasimme leirintäalueella ja asuin silloin ulkomailla jonne palasin tuon viikonlopun jälkeen mutta kylläpäs meillä oli ihanaa Tuomiojärvellä.
Ne tavat oli tosi kauniita ja niistä ajatteli että hän tahtoi tehdä niin, mies oli täysin palveltavana mutta se tosiaan loi halun todella kunnioittaa häntä.
Hän käytännössä puki ja riisui minut noin esimerkiksi ( ja minä sitten hänet, tiettyihin vaatteisiin en ehkä ollut toivottu koskettamaan mutta silloin käytin suutani ja hampaitani- sekä riisumis- että pukemisvaiheessa!)
En halua mitään epäitsenäistä roikkujaa rinnalleni. Minulle saa ja pitää sanoa vastaan.