Millaine ja minkä ikäinen on vihervasuri?
Kun niiden ajatusmaailma on ihan käsittämätön!
Kyllä meille tänne Suomeen mahtuu mamuja ja niitä jopa tarvitaan rikastuttamaan meidän kulttuuriamme.
Kommentit (5)
Tekeekö se viher maahanmuuttomyönteisen? Kun olen vasuri mutten viher. Enkä äänestä sdp tai vasemmistoliittoa.
[quote author="Vierailija" time="20.08.2015 klo 14:47"]Yleensä 20-45 kaupunkilainen nainen. Jos on mies, niin 90÷ myötäilee naisensa mielipiteitä. Yhtään sinkkumiestä ei ole tullut vastaan, joka olisi suvakki. Naisen vuoksi sellaiseksi muututaan, ainakin pintapuolisesti. (Kaveri näyttelee esim. suvakkia naiselleen, mutta äänestää "salaa" persuja).
[/quote]
Niin. Suomi käy lähinnä nykyään sotaa miesväestöään vastaan, varsinkin sinkkumiehiä vastaan. Ainoastaa pillun perässä muututaan vihervasemmistolaisiksi (paperilla).
Ah mikäö älyllinen keskustelu. Eli kaikki miehet vihaavat kasviksia ja fillareita ja tuulivoimaa ja haluavat salaa vajota luolamiehen tasolle ja riistää lähimmäisiään.
[quote author="Vierailija" time="20.08.2015 klo 14:58"]Ah mikäö älyllinen keskustelu. Eli kaikki miehet vihaavat kasviksia ja fillareita ja tuulivoimaa ja haluavat salaa vajota luolamiehen tasolle ja riistää lähimmäisiään.
[/quote]
Työssäkäyvät miehet maksavat tämän yhteiskunnan laskut ja palkkana on nykyään pelkkää halveksuntaa ja syyttelyä "parempien ihmisten" toimesta.
Yleensä 20-45 kaupunkilainen nainen. Jos on mies, niin 90÷ myötäilee naisensa mielipiteitä. Yhtään sinkkumiestä ei ole tullut vastaan, joka olisi suvakki. Naisen vuoksi sellaiseksi muututaan, ainakin pintapuolisesti. (Kaveri näyttelee esim. suvakkia naiselleen, mutta äänestää "salaa" persuja).