Istuskelen Manhattanilla. Kysyttävää?
Ja siis en ole viikon reissulla, joten ei tartte kuittailla, että eikö sulla oo muuta tekemistä. (Enkä kahden...)
Kommentit (36)
[quote author="Vierailija" time="03.08.2015 klo 18:43"]
Missä siellä istuskelet?
[/quote]
Paskalla.
[quote author="Vierailija" time="03.08.2015 klo 18:41"]Ja siis en ole viikon reissulla, joten ei tartte kuittailla, että eikö sulla oo muuta tekemistä. (Enkä kahden...)
[/quote]
Mäkin tykkään käydä Manhattan Steak Housessa Tampereella.
Taidat ennemminkin istuskella jossain perähikiellä ku tänne ehdit kirjotella
Enpä paljon soittele täältä käsin Suomeen, on parempiakin keinoja pitää yhteyttä.
Ja metro ja dösä maksaa 2.75.
East Villagessa olen.
[quote author="Vierailija" time="03.08.2015 klo 18:47"]Enpä paljon soittele täältä käsin Suomeen, on parempiakin keinoja pitää yhteyttä.
Ja metro ja dösä maksaa 2.75.
East Villagessa olen.
[/quote] 2.75 kerta vai vrk?
Millanen sää? Ootko julkkiksia nähny? Ps. Keksisin siellä kyllä jotain muuta tekemistä kuin av ;)
[quote author="Vierailija" time="03.08.2015 klo 18:46"]
Taidat ennemminkin istuskella jossain perähikiellä ku tänne ehdit kirjotella
[/quote]Ai miksi mulla pitäisi olla kiire? En ole ainakaan Porvoossa.
Vai ootko sittenkin stadin Manhattan steakhousessa?
Mitä sulla on päällä? 8-b
Eiks oo Nykissä muuta tekemistä kun kirjoitella vauva palstalle. ? Köyhää.
Ei kukaan jaksa olla liikenteessä 24/7. Istuskelen siis kotona. Ja se 2.75 on maksu kahdeksi tunniksi.
[quote author="Vierailija" time="03.08.2015 klo 18:41"]
Ja siis en ole viikon reissulla, joten ei tartte kuittailla, että eikö sulla oo muuta tekemistä. (Enkä kahden...)
[/quote] furumissa tais olla manhattan ruokapaikka
Lämpötila on siinä 30 asteen korvilla (n. 88-90 F). Kohtuullinen kesä ollut toistaiseksi ei liian kuumaa.
Iist vilizis on kyl taakeimmat dösäböönat <3 jenkit 4evr <3 ite bonjaan Phillys tai Losis, nyt tagaan Damis. Mut ehkä jenkkeihin skulaa taas, rassaa vaan kun pitää vaihtaa taaloihin, mun mind on vielä ihan markoissa, ja se jet lag... <3
Paljonko roaming-maksut ovat?