Annatko miehesi käydä täällä?
Tampereelle topless parturi...
http://m.aamulehti.fi/kotimaa/tampereelle-avataan-suomen-ensimmainen-topless-parturi?v=1
Kommentit (19)
Kun mies tulee kaljuna parturista kotiin, todennäköisesti ollut tuolla ja todennut että "vähän vielä"...
En avannu linkkiä, mutta voi voi miten paljon tulee saamaan naisilta vihaa niskaansa.
Eivät uskalla kommentoida onko haettaville työntekijöille ulkonäkövaatimuksia. No kyllä on, turha sitä koittaa salata!
Just nyt selvis miksi mies ehdotti muuttoa tampereelle. Muka paremmat työnsaantimahdollisuudet PAH. Miksi tämmöisiä tehdään avioeroja on muutenkin niin paljon.
Saa mennä tottakai, jos haluaa. En tiedä kiinnostaako sitä. Tasa-arvon vuoksi naisille sama palvelu.
En koska mun mies ei lähde parturiin Tampereelle asti saatana, menee kaikki hilut matkustamiseen. :D Ja minä en jää kotiin yksin lasten kanssa tuollaisen tyhmän jutun takia siksi aikaa. Tässä kaupungissa on miljoona parturia, tosi hyviäkin. Ja vakkari jo löytyy. Tissejä näkee netistäkin.
Hyvin vaikea kuvitella, että mies jaksaisi ajaa tunnin suuntaansa parturiin vain nähdäkseen tissit, kun niitä näkee lähempänäkin. Mutta jos innostuisi, niin siitä vaan.
Tuskin. Pitää rahantuhlauksen parturia muutenkin kun kerran kotona voi koneen vetää pään kaljuksi.
Vai että oikein annatko? En minä parturissa käyntiin mitään lupia tarvitse. ;)
Olisin aika järkyttynyt jos mies olisi tarpeeksi juntti edes halutakseen mennä tuollaiseen parturiin, mutta ei oikeastaan kuulu minulle missä hän hiuksensa leikkuuttaa, kunhan tulos ei ole ihan karmea.
Harmi ettei ole vielä toiminnassa, siitä saisi loistavan ohjelmanumeron miehen kaverin polttareihin.
Miksi maksaisin ylimääräisestä kiihotuksesta?
Saa mennä. Miehet yleeensä diggaa tuollaista.
[quote author="Vierailija" time="28.07.2015 klo 18:25"]
Saa mennä tottakai, jos haluaa. En tiedä kiinnostaako sitä. Tasa-arvon vuoksi naisille sama palvelu.
[/quote]
Ja miehille sama palvelu uimarannalle. Koska miehetkään eivät käytä toppia ..
[quote author="Vierailija" time="28.07.2015 klo 19:09"]
Miksi maksaisin ylimääräisestä kiihotuksesta?
[/quote]
Tarkoitat varmaan tyhjistä tynnyreistä?
Miehenä voin vastata, että kerran kävisin tsekkaamassa palvelun tason. Maailma on menossa oikeaan suuntaan.
Ilman muuta saa käydä. Piristää seksielämäämme vain.
Mä luulin että otsikossa tarkoitettiin, että annatko miehen käydä av:lla :)
Kysäisin mieheltä ja vain nauroi ei ole kuulemma kiinnostunut.