Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Laihduttaako kukaan nykyisin ns tavallisesti?

Vierailija
27.07.2015 |

Ei hiilareiden välttelyä, ei hedelmien välttelyä, ei kitu kaloreita, ei punnitsemista, ei juttailua/eneilyä/karppausta tms? Perus terveellistä kotiruokaa; täysjyvää,kasvikunnan tuotteet,marjst,hedelmät, liha kala kana, munat, rasvat, maitotuotteet.....ihan normi kotiruokaa. Liikuntaa lisäksi.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
27.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä! :D en jättänyt edes herrkuja pois. Pienensin annoskokoja ja liikun vain enemmän.

Vierailija
2/5 |
27.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä! Hidasta mutta pysyvää

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
27.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Loistavaa! Minä aijon myös..tulokset pysyvämpiä..jojoilut on niin nähty ja pysyviä muutoksia haluan. En voi olla lopunikää ilman perunaa esim.

Vierailija
4/5 |
27.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Varmaan suurin osa laihduttaa perinteisesti. Laihdutustuotteiden valmistajat yrittävät blogiensa avulla levittää propagandaa, jossa et muka laihdu perinteisellä ja sitten kertovat, että joku superdieetti on muka paljon parempi. Kaikki tietenkin sellaisia menetelmiä, että pitää ostaa jotain kalliita laihdutustuotteita.

Vierailija
5/5 |
27.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä. En halua vältellä hiilareita koko loppuelämääni ja tiedän että jos karppaamaan rupeaa niin sitä on sitten jatkettava ikuisesti tai muuten kilot tulee heti takaisin, kun elimistön hiilarien sietokyky karpatessa alenee. Proteiinihulluksikaan en ole alkanut, sillä luin että vähäinen proteiinien saanti ja runsas hiilarien saanti pidentää elinikää ja suojaa monilta sairauksilta

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan neljä yhdeksän