Mikan teos puolustelijat!
oletteko oikeasti sitä mieltä että on ihan oikein lähennellä sammunutta naista? siis onko teistä myös ok jos minihameessa kulkeva nainen raiskataan? hänhän on itse kerjännyt sitä...niinkö? ja mitäs ku nykyään ravintolat on täynnä vähäpukeisia naisia ni saako heidätkin raiskata, koska itse ovat kerjänneet sitä pukeutumis tyylillään?
mä en todellakaan ymmärrä! minä et nyt arvostele mikaa enkilökohtaisesti kun en häntä tunne mutta hänen tekonsa ei kuitenkaan ollut sauvaittavaa ja hänen täytyy kantaa siitä vastuu.
Eikä se mikan ulos heittäminen varmaan johtunu bb:stä vaan ihan tästä suomen oikeusjärjestelmästä joka ei hyväksy toisen hyväksikäyttöä, jonka ansiosta meillä ja lapsillamma on turvallista asua täällä.
tyhmäkö oot. Sorella ei ollut vieras nainen joka kulki kadulla minihameessa vaan munahaukka joka vokotteli mikaa koko illan ja pyysi mikaa jäämään kanssaan sänkyyn. Pikkusen eri juttu.