onko soveliasta katsoa nuorta kaunista naista suoraan silmiin hissin ovien avautuessa?
Ja sanoa moi.
Kommentit (11)
On toki. Heti sen jälkeen kun on ensin tarkastanut tärkeimmät ominaisuudet eli onko hyvät perseet ja tissit.
Mistä tietää, että hississä/hissiin tulossa on kaunis nuori nainen? Jos katsominen tapahtuu heti hissin ivien avauduttua.
Vierailija kirjoitti:
Mistä tietää, että hississä/hissiin tulossa on kaunis nuori nainen? Jos katsominen tapahtuu heti hissin ivien avauduttua.
No sehän siinä onkin se pelin henki, aika nopeasti tietää vaatetuksesta ja vaikka ensimmäisenä näkyvän käden hentoudesta selviää onko kyseessä nainen. Tässä kohtaa on jo tehtävä ekat päätökset silmien korkeudesta, ja asettaa katse oikealle tasolle. Vaatetuksen tyypistä voi vielä laittaa lisää panoksia pöytään, että ovatko paljastuvat kasvot kauniit vai ei, eli katsoako sittenkin lattiaa.
Vierailija kirjoitti:
Soveliasta on tuijottaa rintoihin
Ja perseeseen.
saa katsoa onko camel-toe ja jos on niin tervehtiminen on kohteliasta.
No millä häneen tutustuisi jos ei silmiin katsomalla ja moikkaamalla? Rohkeutta!
N 47
Jos ei tunneta, en moikkaa ketään, oliko sitten mies tai nainen