Onko teillä kännimokia, mitä ette kehtaisi paljastaa edes parhaalle ystävälle? Minulla on:
Parikymppisenä olin päättänyt, että haluaisin harrastaa kolmen kimppaa kahden miehen kanssa. En ollut kuitenkaan ajatellut toteuttavani suunnitelmaa. Otin sitten vähän kaljaa yksin kotona töiden jälkeen, ja päätin pistäytyä pahamaineisen lähiöni räkälässä. Siellä sitten tapasin pari erittäin humalaista miestä, ihan kotimaisia about 30-40 vuotiaita. Ukot sitten päätyivät kotiin kanssani ja luulivat minua virolaiseksi maksulliseksi naiseksi, koska humalatilan takia puhuin huonosti suomea. Keksin siinä sitten alkaa vaatimaan heiltä maksua. Lopulta sainkin nyhdettyä hieman rahaa, ja harrastinkin sitten seksiä vain toisen ukon kanssa, koska toinen oli liian humalassa ja örvelsi vain siinä vieressä. Aamulla hieman hävetti, eikä tälläinen ole enää ikinä toistunut uudestaan.
Kommentit (9)
Oon ehkä vähän kateellinen tästä tarinastasi 😁
Mä olen vaan pskonut housuun ja mennyt nukkumaan niin. Joskus kuulemma onnistuin sammumaan exän keittiön pöydälle (?) ilman housuja ja miehen kaveri tuli käymään kun rötkötin reva levällään.
Oikeasti olin ihan monta vuotta todella häpeissäni tästä tarinastani, mutta onneksi nykyään osaan jo sille nauraa. Sekin auttaa, että nykypäivänä olen jo niin vanha ja ruma, että ei kukaan mies enää tarjoaisi minulle rahaa seksistä. ap
Rakastelin 14 vuotiaan kiviaikavarpaan kanssa
M39
Kuusitoistavuotiaana käyttäydyin humalassa itsetuhoisesti ja räyhäsin. Olimme luokkani kanssa laivalla, ja jossain vaiheessa iltaa yritin hypätä laidan yli. Muistan pätkiä sieltä täältä.
Jossain vaiheessa minut napattiin kiinni, ja jouduin loppuyöksi laivan putkaan. Käyttäydyin kai jossain määrin väkivaltaisesti myös luokkakavereitani ja laivan henkilökuntaa kohtaan
Tuohon tapahtumaan liittyy niin pahoja muistoja ja niin paljon häpeää, etten siitä mielelläni kenellekään kerro. Vasta ihan viime vuosina olen alkanut päästä eroon pahimmasta häpeästä. Minua kiusattiin koulussa ja oirehdin pahaa oloani.
Tapahtuneesta on noin 25 vuotta.
Päädyin parikymppisenä jonkun 60v ukon kotiin koska juteltiin niitä näitä ja hän niin lupaili että ei etsi mitään seksiä, kun haluaa vain jutella jne. Sitten siellä hänen kotonaan alkoikin pussailemaan minua, ja aloin sitten riehumaan ja särkemään kaikkea siellä ja yritin ikkunatkin rikkoa ja hypätä ulos. Toisaalta ihan oikein sille, mutta samalla hävettää kun piti mennä sellaisen miehen luo.
Vierailija kirjoitti:
Rakastelin 14 vuotiaan kiviaikavarpaan kanssa
M39
Moi pedofiili
Ohhoh.
No hyvä, että sait pois sydämeltäsi!