Täällä ei näköjään saa hesarin juttuja/toimittajia arvostella
Kommentit (9)
Mutta sananvapaus pitäisi olla ja kestää kritiikkiä.
Kaksi ketjua myös katosi aiheesta väkivaltaiset jengit 😡😡
Ainankin hesarin jutusta jossa kumppani runkkaa pornoa katellen ja aviopuoliso mustasukkainen....ihan 7 päivää tasoa...sius valtakunnan suurin ja arvostetuin media.On alkanut juttujen taso laskea kun toimittajina nuoria "somevaikuttajia tai mitä lie. Ja että tuo nyt on normaalia suhdetouhua ei siitä pidä kateelliseks tulla.tsiisus.
Mä en ymmärrä, miksei Hesarin juttuja oikolueta. Vai luetaanko?
Täällä täysin sama linja ku hesarissa. Sama omistajataho, sama sensuuri.
Onko modet täällä jtn keskenkasvuisia tms ku kaikki "juorulehti" tyyppiset jutut kelpaa, mut esim turkimukset ei.
Vai pitääkö palstan modet lukijoita niin heikkolahjaisina, vai mistä kyse...?
No kun se edes tulisi, että pääsisi lukemaan ja kommentoimaan, mutta jakelussa on jatkuvasti ongelmia. Kun yrität valittaa ja soittaa, jonotus maksaa, eikä sitä edes puhelin alussa kerrota.
Itse maksat siitä, kun ilmoitat, että maksamasi ja tilaamasi lehti ei ole tullut. Kun olet jonottanut 10 minuuttia ( ja maksanut siitä) sitten ilmoittavat, että voivat soittaa takaisin, ehkä vasta seuraavana päivänä. Hohhoijaa tätä asiakaspalvelun tasoa. Joo, netissä OmaSanomassa voi valittaa, tiedän, mutta oli vähän muutakin asiaa.#%xzgrrrprkl€#!
No nämähän on samaa konsernia