Onko es hyvää?
Miettiny täs et onks sitä järkevä ostaa, et onko se sen arvosta?
Kommentit (24)
Tästä kunnon naurut! (y) hauska trolli mutta älkää nyt jaksako meitä vanhoja ihmisiä kiusata. Jos me oltais nykyään nuoria, niin varmasti es maistuisi!
Kun siis ajateltii kavereiden kaa vähä mennä "viihteelle"
On se ihan hyvää, itse juon energiajuomia yleensä vain viikonloppuisin. Unirytmi voi mennä hieman sekaisin, jos juo paljon. Nimimerkillä kokemusta on.
Pitää kyllä sanoa että es on aika hyvää juomaa. En sitä kyllä yleensä juo, mutta joskus tulee polttava himo ja on pakko ostaa es.
Mä ja mun kaveri ollaa juotu es siitä lähtie ku se tuli suomee myyntii (ollaa nyt 13) ja en kyl vaihtas hetkeekää pois.. Se on sen arvosta!!!
Tän takia mä häpeen suomee! Just tälläset jonnet otta pattii oikee toden teolla!!
[quote author="Vierailija" time="10.06.2015 klo 23:57"]Jonnet nukkumaan nyt.
[/quote]tekisi mieli sanoa ilkeästi, mutta toivotankin hyvää kesää.
Tunnen monia, jotka juovat energiajuomia, mutta silti voivat hyvin, eikä heille ole koitunut minkäänlaisia ongelmia energiajuomista. Olen yksi heistä.
Tuleepa paljon vastauksia! Kiitos näistä! Älkää jaksako haukkua. Ihan asiallisia vastauksia!
Kauppojen omat energiajuomat ovat sitäpaitsi erittäin halpoja.
Nää on taas näitä "isämmaam toivoja" pitäskö muuttaa ruotsiin?
[quote author="Vierailija" time="11.06.2015 klo 00:06"]Nää on taas näitä "isämmaam toivoja" pitäskö muuttaa ruotsiin?
[/quote]
Tulen mukaasi.
Es on kyllä täysin sen 1,20€ arvoista. Kannattaa ostaa!