Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tele Finland se ei koskaan yllätä!!

Vierailija
10.06.2015 |

...negatiivisesti. Tänäänkin olivat somasti ilmoittaneet, että viimeisin laskuni on 22 euroa. Eihän se ole summa eikä mikään! Lisäksi käytössäni on saldovahtipalvelu, eli määritän itse kipurajani ja sen ylittyessä tulee muistutusta. Silti mitään saldorajaa ei ole. Siitä juolahtikin mieleeni, että eikö teistä aikuisella ihmisellä saldoraja ole jotenkin...lapsellinen? Että ei osaa säädellä puhelimen käyttöään ilman että joku toinen tekee sen puolesta. En ole koskaan ottanut mitään saldorajoja itselleni enkä ota! Enkä ole koskaan tajunnut sen ideaa. Aika turvaton olo liikkua kera luurin, joka ei sitten kuitenkaan hädän tullen toimi.

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
11.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

No olihan mainos :D

Vierailija
2/6 |
11.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Tele Finland" time="11.06.2015 klo 15:31"]Moikka!

Kiva kuulla, että olet ottanut käyttöösi tuon Kipuraja-palvelun ja tykännyt siitä :) Saldoraja on myös varsin kätevä ominaisuus, kun kaipaa tarkempaa hallinnointia kuluihin. Saldorajaa pystyy myös muokkaamaan tarvittaessa Oma Liittymän kautta :) Kipurajan lisäksi ilmaisista ominaisuuksista löytyy myös Numeroviesti, Vastaaja sekä Säästövahti.

Aurinkoista ja iloista kesää sinulle :)

 

T: Mia@TeleFinlandPartio

http://bit.ly/1vbqb53

 
[/quote]

WTF :DDD

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
11.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oliko tää nyt mainos vai mikä?

Vierailija
4/6 |
11.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aika hassu kampanja, että Tele Finland laittaa ne ihanjustkoht 18-vuotiaat kesätyömirkut vauvapalstalle kirjoittelemaan. No mainos se on huonokin mainos.

Vierailija
5/6 |
11.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ensin käy vähän kehumassa itseään ja sitten kiittää vielä perään..  Onko mainosbudjetti tälle vuodelle jo käytetty?

Vierailija
6/6 |
11.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hei, voisitteko vielä kertoa eteenpäin, että se mobiilivarmenne olisi todella hyvä juttu myös TeleFinlandin liittymiin! Tai jos kertoisitte edes, että missä vaiheessa sen käyttöönotto teillä on.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kolme kaksi