Vesala ja some-mmiisas juontaa umkn
Alkaa jo Vesala riittämään, miksi änkeää joka halvatun paikkaan?
Kommentit (17)
BMW-Paula kuuluu selkeesti hyväsiskoverkostoon.
No onpas juontajat. Olis kiva nähdä joku täysin uusi kasvo juontamassa. (ei julkkis)
Vesala luulee itsekin olevansa paras. Ylimielisyys loistaa.
Mmiisas ihan ok, mutta Vesalaan meni maku viimeistään niiden koronarajoituksiin liittyvien vastuuttomien kommenttiensa jälkeen.
Mmiisas vetää noissa haastatteluissa huomion koko ajan itseensä :/
Sen vuoksi jätänkin katsomatta. Ihan sama mikä valitaan, en tiedä niitä ehdokkaitakaan. Vesalan vuoksi en tiedä jatkossakaan, enkä voi mahdollista suosikkiani äänestää.
Vesalan vuoksi ohjelman katsojaluvut taitaa tippua aikalailla.
Meinaakohan Vesala haastatella finalisteja johon kuuluu myös hänen ex-aviomies :)
Tuo Vesala on jotenkin outo, toista en edes tiedä.
Nehän ovat sitten täysin linjassa artistien tason kanssa, eihän tuonne niistäkään lähde mitkään parhaat tai osaavimmat.
Mikä on umk? Ja ketä nämä tyypit siis ovat?
Noloa.
Miksi toi oksennus saa tungettua itsensä joka paikkaan?
Miisa vaikuttaa järkevältä jalat maassa tyypiltä. Vesalasta en ehkä sanoisi samaa.
Mmiisas on kuulemma she/her, onko tämä totta?
Täällä jää katsomatta juontajien takia. Molemmilla keltainen neste noussut ajat sitten päähän. Vesala on jo pitkään tunkenut itsensä joka ohjelmaan, samaa yrittää nyt mmiissas. Kun ei youtube enää riitä ilmeisesti hänelle, olisi vaan siellä pysynyt eikä telkkariin mallannut.
Mistä näitä friikkejä oikein löytyy?
Kymppi vetoa Vesalan juontajamaneerit ovat "onko täällä hyvä meininki ja mitä, ei kuulu kovempaa" huudatusta 🙄. Sitten ulisee sen uuden sinkkunsa jonkun saatanan sahan soidessa. Miten noin juntti voi olla hc-wokettajien esiäiti?
No eipä tarvitse katsoa. Kuka toi mmiisas edes on, outo nimi.