Naiset käykö joku teistä salilla ilman trikoita?
Kommentit (5)
kyllä mulla yhdet ihan jumppahousut on siis leveämmällä lahkeella ja ohuella kankaalla.
Kui?
[quote author="Vierailija" time="02.06.2015 klo 08:58"]
kyllä mulla yhdet ihan jumppahousut on siis leveämmällä lahkeella ja ohuella kankaalla.
Kui?
[/quote] Aika sexy olet. Ilman pikkareita joku vois kurkkia lahkeen sisälle ja tissit olis puseron sisällä "paljaallaan". Tosi seksikästä, haluan nähdä sut, missä käyt salilla?
hmmm... mielen kiintoista. Ne on kyllä pitkät lahkeet jotta niistä ei näe kyllä sisälle, pikkarit taitaa ehkä näkyä niistä vähän läpi, mutta mulla on yleensä aika pitkä vartalonmyötänen paita siinä housjen päällä. Vartalonmyötäsen topin päällä yritän pitää vähän löysempää paitaa vielä joka pikkasen vähentää makkaroiden näkyvyyttä. Kaula-aukon yritän pitää mahdollisimman avonaisena ja rinnat näkyvissä, harmi vaan että salilla käynti pienentää rintoja ihan hirveästi... ainoa kohta minkä ei tarvisi pienentyä.
terveisin 3nen 105kg painava nainen joka käy Hämeenlinnassa salilla :D
yäk heit meni herkut. voisko naiset vastata millasis housuis käytte? trikoita ei nyt hyväksytä niistä näkyy stringit läpi.
Eli vain stringit jalassa?