miten päättyi dildo ehkä pyllyssä-tarina?
Muistanette sen yhden bloggarin, joka avautui täällä peräsuolessa mahdollisesti lymyilevästä dildosta. Kävi lääkärilläkin. Eli oliko se suomessa vai not? Ja jos ei ollut suolessa, niin mistä löytyi?
Kommentit (11)
Onko blogi vielä olemassa, eli bloggaaja hengissä? Ja miten hänen jäljilleen päästiin?
[quote author="Vierailija" time="27.05.2015 klo 20:52"]Onko blogi vielä olemassa, eli bloggaaja hengissä? Ja miten hänen jäljilleen päästiin?
[/quote]
Olihan sen pyllyttäjän naamakuvakin jaossa:D nolo eukko.....
löytyi lopulta suolistosta, kyseinen henkilö kuoli sepsikseen vähän ajan päästä :/ lehdessäkin juttua aikanaan..
[quote author="Vierailija" time="27.05.2015 klo 16:33"]löytyi lopulta suolistosta, kyseinen henkilö kuoli sepsikseen vähän ajan päästä :/ lehdessäkin juttua aikanaan..
[/quote]
Hahaaaaaaaaah.....
Pihan kakarat oli löytäneet sen ja laittaneet lumiukolle nenäksi. Miten se oli ulos päätynyt, sitä ei aivan tarkkaan osattu selittää.
Onko bloggaaja kertonut siitä blogissaan? Häiritsee kun en tiedä.
kyllä on totta, ei ihmisen suolistoon kuulu muhimaan lateksiset vierasesineet!
Tuo tapahtui jo tammikuussa, vielä te jaksatte :D. Tämä jää mysteeriksi teille kun osa oli niin ilkeitä :)
Tarina mahtoi päättyä ihanaan orgasmiin, mikäli dildon patterit eivät loppuneet kesken kaiken.... :)