Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Anaalitappi hukassa

MiesHädässä.
17.01.2022 |

Yup, nolottaa, hävettää. Mutta, sinne se pyllyyn katosi enkä saa sitä ulos. Ei ihan pikku tatti. Nyt vertais apua, oletteko itse saaneet sen ulos? Miten? Kauan kesti? En halua lekuriin! Yritin käyttää pihtejäkin muttei onnistu!

Ps. Ei provo! Tapahtui juuri äsken eli help help!

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
17.01.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla on käynyt sama. Tuli onneksi ulos sitten, kun menin kakkoshädälle. Sen jälkeen peppulelujen yhtenä ehdottomana valintakriteerinä onkin ollut kunnollinen stopperi.. hämmentävän monissa se stopperi on ihan mitätön tai puuttuu kokonaan.

Toivottavasti sinäkin selviät säikähdyksellä. Jos se ei tule ulos ulosteen mukana tai olo alkaa olla tukala, niin sitten vaan lääkäriin. Ovat kyllä melko varmasti nähneet vastaavia aiemminkin.

Vierailija
2/5 |
17.01.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kokeile mennä kyykkyyn ja sieltä sitten ikään kuin olisit kakkoshädällä..

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
17.01.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Ovat kyllä melko varmasti nähneet vastaavia aiemminkin.

Vahvistan tämän: Ovat nähneet. Ei siitä sen enempää.

Vierailija
4/5 |
17.01.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hurraa!! Sain sen ulos reilu tunnin jälkeen. Piti vetää vähän viiniä ensin alas että alkoi aineenvaihdunta käyntiin. Sitten kun alkoi tuntua että tappi on siinä ”huulilla” niin pihdeillä siitä ”stopperista” kiinni ja varovaisesti vedin ulos! Pientä verenvuotoa tuli samalla (pihdeissä varmaan), mutta pieni hinta!

Nyt on toi focken tappi roskiksessa eikä kyllä pitkään aikaan mitään sinne, ainakaan tappia!

Ps. Kaikkea ne myykin..

Vierailija
5/5 |
17.01.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyvä juttu että tuli ulos! Jos tykkäät peppuleikeistä niin eihän niitä lopettaa kannata. Katsoo vaan että seuraavissa leluissa on se riittävän kokoinen stopperi.

#1

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kaksi kaksi