Lihashuoltovasara
Heips siskot. Sain joululahjaksi tuollaisen lihaksien jumputus vasaran. Kiva suristin. Yhtenä iltana kun olin yksin kotona, alkoi himot hyrrätä ja päätin kokeillä sitä pimpsaani. Vaihdoin sen pään siihen sormen muotoiseen kärkeen. Voi taivas miten mukava suristin eri voimakkuuksilla. Salaa mielessäni suunnitellut siihen jonkinlaista oikeata sauvaa kiinni, niin että se olisi helposti irroitettavissa siten että muutkin perheessämme voi vielä laitetta käyttää sen oikeaan tarkoitukseen. Onko kukaan muu kokeillut tärisytellä itseään? Kokemuksia?
Kommentit (4)
Siihen vasaran tappi kärkeen käy panovyön dilo suoraan, on kuva siintä
Kiitos vinkistä. Meidän perheen aito nahalla päällystetty lihashuoltovasara (18/16 cm) tekee usein matkatyötä ja silloin voisi kokeilla tällaista keinotekoista.
Kunnollinen lihashuoltovasara hakkaa niin kovaa että tuntuu siltä kuin kipeitä lihaksia nuijittaisiin lihanuijalla. Mikä suunnilleen on sen ideakin.
Miten pystyt käyttämään sitä suoraan etkä vaikka paksujen, tiukkojen farkkujen haarasauman läpi?