Suomi saa lahtarihallituksen
Kommentit (6)
Voisi vihervasurit pikkuhiljaa lopettaa marinansa. Jos käyttäisitte tuon energian, mitä käytätte jatkuvaan valittamiseen ja turhista asioista piukuttamiseen, vaikka johonkin tuottavaan, niin Suomi olisi maailman talouden huippua.
Eräät ne jaksaa elää juoksuhaudoissa. Nouskaa pois sieltä. Sisällissota päättyi 97 vuotta sitten.
Toisiaan lahtaa onko vika kakantökkimisessä vai argumettienköyhyydessä onko eu syyllinen vai syytön. Viimeisellä kielekkeellä ja unelmat on viljavilla tietokonepelimailla.
Suomi on tuhoon tuomittu ei sitä camoflase lippikset muuksi muuta vaikka kuinka pierkelees vastustaa
Muuta Pohjois-Koreaan, siellä sataa marxialaista mannaa ja ei ole pahoja porvareita.
Ettäkö pitäisi jatkaa kattoon syljeskelijöiden vastikkeetonta elättämistä? Sehän on se Kreikan tie. Pian kaikki myydään ja ostetaan pimeänä. Lopun alkua. Ja mamuja tulee lisää pelastamaan meidät tylsältä hyvinvoinnilta. Etninen värinä kunniaan! Lisää ryhmäseksiä Tapanilan tyyliin. Estoisuus syrjään!
Niinpä.