Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mitä mieltä Lähiömutsin blogista?

Vierailija
08.05.2015 |

Ajatuksia?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
08.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mukavaa ajanvietettä..hyviä vinkkejä silloin tällöin :) Pidän, vaikka taustani on varsin erilainen, äitiys on kuitenkin yhdistävä tekijä.

Vierailija
2/5 |
08.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Paras perheblogi mitä tiedän:) Mainokset hoidettu asiallisesti ja tuntuu että mainostaa vaan asioita jotka häntä aidosti kiinnostavat. Vähän eri kuin voileipä- iina joka julistaa ettevät miehensä kanssa voi sietää salaattia salaateissa mutta silti pian mainostaa fiskarsin salaattilinkoa maailman parhaimpana keksintönä. Välillä iskee alemmuuskompleksi kun on niin taitava käsitöissä, itsellä kova hinku mutta ei taidot tai pinna riitä:D Itselleni jonkinmoinen esikuva äitiydessä. Odotan esikoistani ja hän on lähinnä sen tyyppistä äitiä joka minäkin haluaisin olla. Postaukset mielenkiintoisia, kuvat laadukkaita ja tahti hyvä. Ei lisättävää:D

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
08.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan ok. Ei herätä suuria tunteita. Laadukkaana pidän kuitenkin.

Vierailija
4/5 |
08.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mielenkiintoinen ja hyvä blogi, monipuolisia postauksia. Jokin hänen kirjoitustyylissään tai olemuksessaan ärsyttää, mutta en voi lopettaa lukemista.

Vierailija
5/5 |
08.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tykkään kovasti. :) Kirjoittaa vaikeistakin päivistä eli ei pelkkää kiiltokuvaa ja lässytystä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän neljä seitsemän