Miksi miehet haluaa laueta rinnoille tai kasvoille?
Mä koen sen jotenkin loukkaavana. Kuuluuko se tähän normi-seksiin, että sitä pitää suostua tekemään? Mä en ymmärrä mikä pointti siinä on. Tai selälle, sellasta lämmintä ällöä, mä en ymmärrä.
Kommentit (197)
[quote author="Vierailija" time="19.04.2015 klo 11:53"][quote author="Vierailija" time="19.04.2015 klo 10:15"][quote author="Vierailija" time="19.04.2015 klo 10:03"]Aijaa. En tiennyt että menkkaveri ja mälli ajaa saman asian. Not! Täysin eriasia. Ei voi edes verrata mitekään keskenään. Tai ehkä suurimmat idiootit voi.
[/quote]
Ootko vähän estynyt kun et halua verta naamallesi? Saatanan estoinen mies, niitähän täältä löytää.
[/quote]kuten sanoin näitä kahta ei voi verrata keskenään vitun urpo!
[/quote]ja ei, en ole mies
[quote author="Vierailija" time="19.04.2015 klo 11:53"]
[quote author="Vierailija" time="19.04.2015 klo 10:15"][quote author="Vierailija" time="19.04.2015 klo 10:03"]Aijaa. En tiennyt että menkkaveri ja mälli ajaa saman asian. Not! Täysin eriasia. Ei voi edes verrata mitekään keskenään. Tai ehkä suurimmat idiootit voi. [/quote] Ootko vähän estynyt kun et halua verta naamallesi? Saatanan estoinen mies, niitähän täältä löytää. [/quote]kuten sanoin näitä kahta ei voi verrata keskenään vitun urpo!
[/quote]
Älä viitti, Seksin aikana muutenkin turha nipottaminen ja kauhistelu on valtava turn-off.
En usko, että miehelleni tulee mieleen edes ehdottaa laueta kasvoille. Kunniottaa minua, eikä halua/edellytä minun toimivan kuten pornotähdet. Juu, teidän, että nyt tulee pornon manitsemisesta taas noottia ja, että olen/olemme vanahanaikaisia. Siitä vaan, minulla saa olla mielipiteeni
:Dd huvittava ketju. En ennen tätä ollut edes tajunnut että naamalle tulemisessa olis joku ongelma. Tai seksissä ylipäätään. Inhottavaa jos silmään menee spermaa mutta kaikesta muustakin oon selvinnyt ja meillä on kyllä ihan rakastava terve parisuhde :D N22
Onneksi mä en ole törmännyt koskaan mieheen, joka olisi edes ehdottanut kumpaakaan. So whitetrash.
[quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 22:35"]Aivan uskomatonta läpändeerusta tässä ketjussa.
Onneksi en ole ilmeisesti ikinä pannut av-mammaa :D
Mies ei saisi nauttia mistään. Naisten perversiot sen sijaan pitää toteuttaa (ja näitäkin on). Sitten tän yhden mukaan pitäisi vielä ehkäistä keskeytetyllä yhdynnällä ja miehen pitäisi orgasmin hetkellä roiskia spermat lakanoille!?!?!?
Kokeilepa itse keskeytettyä yhdyntää. Juuri kun olet laukeamassa, pyydä miestä kiepauttamaan sut helvettiin siitä ja sitten runkit ittes loppuun. Ahh, kuulostaa varmasti oikein nautinnolliselta?
Mutta kuten sanoin, nämä av:n naiset eivät kyllä todellakaan edusta keskivertonaista. Kenellekään ei ole ollut ongelma kokeilla myös juttuja, joista minä tykkään.
Kirjoittelevatko täällä teinit, jotka eivät ole ikinä seksiä oikeasti harrastaneetkaan? Tytöt ja pojat?
[/quote]
Jos minua tarkoitit tuolla keskeytetyllä yhdynnällä ehkäisyllä niin minun suuhuni saa kyllä laueta, pyllyyn, naamalle tai mihin vain mies ikinä haluaa. Kunhan ei sinne pilluun ennenkuin saa kutsun vasektomiaan jonne jonossa ollut nyt puoli vuotta viimeisimmän lapsemme syntymän jälkeen. :)
[quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 23:49"][quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 22:35"]Aivan uskomatonta läpändeerusta tässä ketjussa.
Onneksi en ole ilmeisesti ikinä pannut av-mammaa :D
Mies ei saisi nauttia mistään. Naisten perversiot sen sijaan pitää toteuttaa (ja näitäkin on). Sitten tän yhden mukaan pitäisi vielä ehkäistä keskeytetyllä yhdynnällä ja miehen pitäisi orgasmin hetkellä roiskia spermat lakanoille!?!?!?
Kokeilepa itse keskeytettyä yhdyntää. Juuri kun olet laukeamassa, pyydä miestä kiepauttamaan sut helvettiin siitä ja sitten runkit ittes loppuun. Ahh, kuulostaa varmasti oikein nautinnolliselta?
Mutta kuten sanoin, nämä av:n naiset eivät kyllä todellakaan edusta keskivertonaista. Kenellekään ei ole ollut ongelma kokeilla myös juttuja, joista minä tykkään.
Kirjoittelevatko täällä teinit, jotka eivät ole ikinä seksiä oikeasti harrastaneetkaan? Tytöt ja pojat?
[/quote]
Jos minua tarkoitit tuolla keskeytetyllä yhdynnällä ehkäisyllä niin minun suuhuni saa kyllä laueta, pyllyyn, naamalle tai mihin vain mies ikinä haluaa. Kunhan ei sinne pilluun ennenkuin saa kutsun vasektomiaan jonne jonossa ollut nyt puoli vuotta viimeisimmän lapsemme syntymän jälkeen. :)
[/quote]
Ei kun et tarkoittanutkaan. Luin ketjun hätäseen.
[quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 23:08"]
[quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 21:37"]Siksi koska minä haluan ja siksi koska meillä ehkäisynä käytetään keskeytettyä yhdyntää. Nih. [/quote] Aina keskeytettyä? Mahtaa olla stressaavaa, homma ja yhteys aina poikki.. Mikäs normi yhdynnässä on niin ahdistavaa ja friikkiä ettei voi laukeamiseen asti olla naisen sisällä? Ja uskot keskeytetyn olevan luotettava ehkäisy?
[/quote]
En ole aiempi vastaaja, mutta monta vuotta keskeytettyä yhdyntää käyttänyt. Lasta ei nyt varsinaisesti haluta, mutta ei vahinkokaan olisi katastrofi vaan iloinen yllätys. Meillä miestä keskeytettynyhdyntä ei haittaa. Toisinaan ollaan ensin paljaalla ja sitten otetaan kumi käyttöön tai sitten paljaalla ja keskeytetty yhdyntä. Minun mieheni ei ole asiasta valittanut ja yhteys ei todellakaan ole kiinni siitä onko kalu sisälläni vai ei.
[quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 21:19"]
[quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 21:14"]Poikaystäväsikö niin haluaa tehdä vai oletko katsonut pornoa? [/quote] Vaikka kuinka moni miesystävä tätä ehdottaa. Tai ruikkaa pyytämättä tisseille. Mua oksettaa koko touhu. Yksi säätö halus tätä, en haluu enää tavata sitä. Onko epänormaalia jos ei tätä halua? Kai nyt sentään näinä anaali-aikoina pitäis näin kesyyn suostuu? ap
[/quote]
Montako miesystävää sulla on kierroksessa?
[quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 21:33"][quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 21:27"]En oo koskaan kuullut moisesta edes puhuttavan puhumattakaan että multa olid tommosta kysytty! Hyi en todellakaan antais! Minkälaiset miehet teillä oikei on?! Eikai sitä seksiä vissii naamoilla tai tisseillä harrasteta!
[/quote]
Niinpä, en tiedä millasia... Tai sitten halutaan panna tissien väliin... Kai oon tavannut kaikki perverssit. Toki anaalia halutaan, jos ei näitä. Nyt uusin ehdotus on joku milking table... V...u mä elän selubaatissa jatkossa mieluummin kuin toteutan miesten fantasioita. ap
[/quote]
Millanen miesmaku sulla ap on, jos sä lukuisia kertoja oot päätynyt perverssiksi kokemasi tyypin kanssa suhteeseen? Jotka haluaa sängyssä kaikkea mikä sua loukkaa ja inhottaa? Toki noita lajeja harrastavia on, mutta ei silti kaikki miehet ole. Ja vähemmistö sentään pakottaa naisensa niihin. Eikös miehissä mikään piirre oo ollut epäilyttävä tai ei sulle sopiva, ennenkuin päädyit sänkyyn?
Ihmistuntemuksen harjoittamista, tarkempaa valikointia ja vähän omaa selkärankaa - pitäisi toivottaa aika monelle muijalle.
[quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 21:44"]
En tod. anna laueta naamalle, yööök jo ajatuksena. Koen sen lähes päälle kusemisena. Suuhun joskus antanut laueta, mutta ei enää. Siinäkin tulee se kusemismielikuva. Plus ällö koostumus. Laukeamisen äkilliset liikkeet ja nytkähtelyt kropassa tuntuvat päällekäyviltä. Sen sijaan tykkään hoidella miehen kalua käsin, siis vetää häneltä käteen...aluksi,lopuksi tai joskus yhdynnän sijasta. Ja siinä musta on ihan ok saada spermaa käsilleni. Mieskin tykkää. Siinäkin hommassa voi käyttää monipuolisia otteita ja välissä vähän suullakin (kun en paljosta tai rajusta suuseksistä pidä). Nautinnollista ja kätevää, työskentelyasento mukavampi kuin eräissä muissa hoiteluhommissa, voi vaikka jutella samalla, naiseen ei satu eikä tukahduta.. Mihin on vanha kunnon käteenveto kadonnut, kun ei palstoilla näy siitä puhuttavan, rajummista seksitavoista kun väännetään loputtomiin?
[/quote]
Sulla on ilmeisesti joku mielenterveysongelma? Kusemispelko tai jotain?
[quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 23:08"][quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 21:37"]Siksi koska minä haluan ja siksi koska meillä ehkäisynä käytetään keskeytettyä yhdyntää. Nih.
[/quote]
Aina keskeytettyä? Mahtaa olla stressaavaa, homma ja yhteys aina poikki..
Mikäs normi yhdynnässä on niin ahdistavaa ja friikkiä ettei voi laukeamiseen asti olla naisen sisällä? Ja uskot keskeytetyn olevan luotettava ehkäisy?
[/quote]
Ei ole stressaavaa. Mies laukeaa useimmiten suuhuni. Naidaan ensin niin kauan että minä saan ja lopuksi otan suihin ja mies laukeaa. Saa tulla myös pyllyyni anaaliseksissä (harvemmin tätä kyllä meillä on) rinnoille, pakaroille jne. Monta vuotta on ollut luotettava. Lapsiakin tehty (tarkoituksella) tässä välissä ja heti on saaneet alkunsa kun on sisään laskettu. Raskausajan onkin sitten saanut tulla sisääni. Nyt tosiaan jonossa vasektomiaan kun lapsiluku täynnä.
[quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 21:23"]
[quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 21:18"]
Katsonut pienestä pitäen naista alistavaa pornoa ja luulee sen olevan normaalia.
[/quote]
Hohhoijaa, eiköhän miehet ole tahtoneet lauetan naisen naamalle ja mitä moninaisimpiin muihin paikkoihin jo kauan kauan ennen 'pornoa'.
Miten retardi pitää ihmisen olla jos kuvittelee, että anaaliseksiä on harrastaettu vasta nyt pornon myötä? Tai fistaamista? Tai naamalle laukeamista?
Kyllä nää on kaikki kokeiltu jo vuosituhannet sitten.
[/quote]
Tämä- porno näyttää sitä mikä kiihottaa. Monet ei huomaa tai halua "ymmärtää" kumpi on muna ja kumpi kana.
Minä taas toivoisin et mies tekis noita useammin :) Juuri tuli viikko sitten pyynnöstäni selän päälle sen jälkeen kun otti takaapäin ja tällä viikolla yhdellä kerralla uusittiin sama kun kerroin että se oli kiihottavaa minusta :)
[quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 22:35"]
Aivan uskomatonta läpändeerusta tässä ketjussa.
Onneksi en ole ilmeisesti ikinä pannut av-mammaa :D
Mies ei saisi nauttia mistään. Naisten perversiot sen sijaan pitää toteuttaa (ja näitäkin on). Sitten tän yhden mukaan pitäisi vielä ehkäistä keskeytetyllä yhdynnällä ja miehen pitäisi orgasmin hetkellä roiskia spermat lakanoille!?!?!?
Kokeilepa itse keskeytettyä yhdyntää. Juuri kun olet laukeamassa, pyydä miestä kiepauttamaan sut helvettiin siitä ja sitten runkit ittes loppuun. Ahh, kuulostaa varmasti oikein nautinnolliselta?
Mutta kuten sanoin, nämä av:n naiset eivät kyllä todellakaan edusta keskivertonaista. Kenellekään ei ole ollut ongelma kokeilla myös juttuja, joista minä tykkään.
Kirjoittelevatko täällä teinit, jotka eivät ole ikinä seksiä oikeasti harrastaneetkaan? Tytöt ja pojat?
[/quote]
Mä oon joutunut lähtemään makuuhuoneesta pois kesken kaiken kun mies on alkanut liian villiksi, minulle riittäisi ihan perusjutut mutta mies haluaa erikoisempia asioita. Oli käsiraudatkin hankkinut ja alkoi sovittaa niitä minulle. Näistä ei siis käyty mitään keskustelua etukäteen, mies vain kaivoi ne esiin. Enkä myöskään halua että minut laitetaan roikkumaan mihinkään vaikka sitäkin on ehdotettu. Luulin tuntevani mieheni mutta yhä vain oudompia juttuja tulee esiin. Käsirautojen ja roikottamisen lisäksi kumikengät pitäisi ottaa kuvioihin myös.
[quote author="Vierailija" time="19.04.2015 klo 00:04"][quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 21:44"]
En tod. anna laueta naamalle, yööök jo ajatuksena. Koen sen lähes päälle kusemisena. Suuhun joskus antanut laueta, mutta ei enää. Siinäkin tulee se kusemismielikuva. Plus ällö koostumus. Laukeamisen äkilliset liikkeet ja nytkähtelyt kropassa tuntuvat päällekäyviltä. Sen sijaan tykkään hoidella miehen kalua käsin, siis vetää häneltä käteen...aluksi,lopuksi tai joskus yhdynnän sijasta. Ja siinä musta on ihan ok saada spermaa käsilleni. Mieskin tykkää. Siinäkin hommassa voi käyttää monipuolisia otteita ja välissä vähän suullakin (kun en paljosta tai rajusta suuseksistä pidä). Nautinnollista ja kätevää, työskentelyasento mukavampi kuin eräissä muissa hoiteluhommissa, voi vaikka jutella samalla, naiseen ei satu eikä tukahduta.. Mihin on vanha kunnon käteenveto kadonnut, kun ei palstoilla näy siitä puhuttavan, rajummista seksitavoista kun väännetään loputtomiin?
[/quote]
Sulla on ilmeisesti joku mielenterveysongelma? Kusemispelko tai jotain?
[/quote]
Ai mulla on mielenterveysongelma, kun mällin heitto naamalle tai suuhun on musta inhottavaa? Niinkuin kohtalaisen monella muullakin? Yritin kuvata sen inhoni osatekijöitä.
Kellään muulla ei vai tule mieleen että kun samasta tuutista erilaisia eritteitä tulee, min ihan kuin mun päälle kus...
Mielenterveysongelma on ittellänne teillä, jotka haluatte tehdä toiselle jotain mikä aiheuttaa epämukavuutta, ahdistusta tai tuskaa. Ja vielä uskotellen että se kuuluu hyvään ihmissuhteeseen ja toisesta välittämisen ilmaisuun.
[quote author="Vierailija" time="18.04.2015 klo 21:12"]
Mä koen sen jotenkin loukkaavana. Kuuluuko se tähän normi-seksiin, että sitä pitää suostua tekemään? Mä en ymmärrä mikä pointti siinä on. Tai selälle, sellasta lämmintä ällöä, mä en ymmärrä.
[/quote]
Kuten varmaan ihan hyvin tiiät, niin sun ei tarvitse suostua mihinkään minkä koet loukkaavana. Tietty olisi varmaan mukavaa selittää miehelle että koet tuollaisen loukkaavana.
Itse kyllä pidän lämpimän sperman tunnusta rinnoilla tai kasvoilla ja se kiihottaa minua.
koska pr0n